Firma doradcza Savills kontynuuje rozbudowę usługi Industrial Services Hub, w ramach której oferuje kompleksowe doradztwo dla najemców, deweloperów i właścicieli powierzchni magazynowych. Do polskiego oddziału firmy dołączyło trzech kolejnych ekspertów.

Małgorzata Papaj objęła stanowisko dyrektora (Associate Director) w dziale wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych. Małgorzata jest doświadczonym ekspertem specjalizującym się w doradzaniu najemcom w zakresie doboru najbardziej optymalnych nieruchomości dla ich łańcucha dostaw. W trakcie swojej dotychczasowej kariery doradzała zarówno w transakcjach najmu jak i zakupu nieruchomości z sektora magazynowego.  Od blisko 14 lat jest związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Absolwentka wydziału prawa na Uniwersytecie Warszawskim i podyplomowych studiów z zakresu Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. W Savills odpowiadać będzie za region Warszawy i województwo kujawsko-pomorskie.

Wiktor Lesiak objął stanowisko konsultanta w dziale wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych. Przed dołączeniem do Savills pracował jako analityk w Colliers, a następnie jako konsultant w CBRE, gdzie odpowiadał za region warszawski. Doradzał w transakcjach najmu o łącznej powierzchni ponad 150 000 m kw.. Specjalizuje się we współpracy z firmami z sektora e-commerce oraz operatorami logistycznymi i operatorami centrów danych (data centre).

Anna Gołkowska-Podolak objęła stanowisko młodszego konsultanta w dziale wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych. W Savills będzie wykorzystywać swoje doświadczenia w obsłudze klienta i negocjacjach zdobyte w Samsung Electronics Polska oraz we współpracy z firmami z branży logistycznej. Jest absolwentką filozofii na Uniwersytecie Warszawskim oraz włada biegle językiem angielskim, włoskim i rosyjskim.

„Wraz z dynamicznym rozwojem rynku nieruchomości magazynowych w Polsce, wzmacniamy nasze kompetencje w zakresie najmu powierzchni logistycznych, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Bardzo cieszę się z dołączenia do nas trzech nowych osób, których doświadczenie i wiedza ekspercka wzmocnią efekt synergii w zespole” – mówi Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, dyrektorka Industrial Services Hub w Savills Polska.

Savills w ramach zintegrowanej usługi Industrial Services Hub doradza w wynajmie powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz zakupie i sprzedaży nieruchomości logistycznych. Na czele Industrial Services Hub stoi Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, która odpowiada za rynek najmu, współpracując z Johnem Palmerem, dyrektorem zespołu doradztwa inwestycyjnego dedykowanego sektorowi magazynowemu. W ramach swojej kompleksowej oferty Savills świadczy również usługi zarządzania nieruchomościami logistycznymi oraz doradztwo budowlane i projektowe.

Bieżące informacje na temat rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych w Polsce oraz bezpłatną wyszukiwarkę dostępnych powierzchni znaleźć można na stronie warehousemarket.pl, opracowanej przez doradców z firmy Savills.