Prawo
REJESTRACJA

Organizator

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna
DZP

Lokalizacja

Online
Kategoria

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

Data

19 kwietnia 2024
Zakończone!

Czas

10:00 - 11:30

Koszt

Darmowy

Prawo Tsunami regulacyjne w dziedzinie zarządzania danymi osobowymi – jak przygotować firmę na nowy pakiet regulacyjny

 

Na spotkaniu zostaną omówione kluczowe zmiany w obszarze ochrony danych osobowych, wynikające z nowych regulacji wprowadzonych przez Unię Europejską tj. DSA, DMA, DGA, AI Act, DORA, NIS2. Przybliżymy również obowiązki jakie nowe regulacje nakładają na przedsiębiorców oraz nakreślimy w jaki sposób należy się do nich przygotować. Dodatkowo poruszymy kwestię jak można zarządzać procesem przygotowania przedsiębiorstwa do nowych regulacji, w szczególności w aspekcie automatyzacji procesów zachodzących w przedsiębiorstwie.

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Mateusz Jankowski

Associate w Zespole Ochrony Danych Osobowych DZP |

Mateusz zajmuje się zagadnieniami z dziedziny ochrony danych osobowych, w tym posiada praktyczne doświadczenie w pełnieniu funkcji Inspektora Ochrony Danych, m. in. w spółkach z branży ochrony osób i mienia oraz transportu wartości pieniężnych. Ponadto wykonywał czynności Inspektora Ochrony

Danych w polskim komitecie globalnej organizacji pozarządowej działającej w ramach systemu ONZ, państwowej instytucji kultury wyspecjalizowanej w dziedzinie kinematografii oraz spółek z branży logistycznej i e-commerce. Posiada również doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów gospodarczych z zakresu prawa handlowego, cywilnego oraz ochrony danych osobowych. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze procesów przekształceń, podziałów i połączenia spółek, przygotowuje także analizy due diligence na potrzeby transakcji kapitałowych. Doświadczenie zdobywał w warszawskich kancelariach prawnych oraz jako in-house lawyer w spółkach kapitałowych.