MEDIA BPCC

E-MARKETING I MEDIA BPCC

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa nieustannie stara się udoskonalać swój system medialno-komunikacyjny, dostosowując go do potrzeb i życzeń jej członków. Dlatego też zachęcamy do zwrócenia uwagi na to, jak mogą Państwo aktywnie brać udział w tworzeniu naszych publikacji, a także na korzyści płynące z wykorzystania naszych mediów do promocji Państwa oferty.

PORTAL BPCC

Portal BPCC jest jednym z kluczowych źródeł informacji dla wszystkich zainteresowanych prowadzeniem interesów w Polsce i Wielkiej Brytanii. Może też pełnić funkcję platformy wymiany informacji na temat Państwa firmy oraz być miejscem jej promocji.

 

CONTACT MAGAZINE ON-LINE

Contact Online jest platformą wymiany doświadczeń biznesowych dla firm polskich, brytyjskich i międzynarodowych działających na terenie obydwu krajów. Celem naszego magazynu jest dostarczenie najświeższych wiadomości, na które składają się relacje z imprez organizowanych przez Izbę, aktualizacja informacji o członkach Izby, profesjonalne porady oraz opinie o rynku, których autorami są uznani eksperci i biznesmeni. Nasz magazyn jest ugruntowaną marką cieszącą się popularnością wśród menadżerów najwyższego szczebla oraz firm, które chętnie wykorzystują go jako nośnik promocji swojej oferty. To także doskonałe narzędzie debaty i komunikacji na temat możliwości, jakie daje uczestnictwo w grupach roboczych.

 

DEDYKOWANE WYSYŁKI MAILINGOWE

BPCC dysponuje szeroką bazą danych i osobistych kontaktów, dzięki którym mogą Państwo uzyskać dostęp do pracowników najwyższego szczebla, w Polsce i Wielkiej Brytanii. Rekomendacje BPCC oraz elektroniczne biuletyny informacyjne dostarczane bezpośrednio do członków to efektywne sposoby promocji skierowane do nieprzypadkowego odbiorcy. Kampanie e-mailowe BPCC Poleca / BPCC Member-to-Member to wydajne, skuteczne i celowe promocje przesyłane w w Państwa imieniu przez Izbę z jej adresu e-mail. Członkowie Izby, korzystający z tego popularnego sposobu reklamy, mogą liczyć na atrakcyjne warunki cenowe.

Więcej informacji: media@bpcc.org.pl.