LCP Properties, wiodąca firma na rynku inwestycji w parki handlowe i powierzchnie magazynowe typu SBU, będąca częścią Grupy M Core powiększa zespół. Karolina Piasecka dołączyła właśnie do grona pracowników firmy. Ponadto Dorota Szerafin otrzymała awans na stanowisko Head of Property and Asset Management.

W ostatnim czasie Karolina Piasecka dołączyła do zespołu LCP. Jako Leasing Manager Karolina zajmuje się koordynacją procesu komercjalizacji posiadanych przez grupę LCP inwestycji. Do kluczowych obszarów jej zadań należy kontakt z najemcami, negocjowanie umów oraz optymalizacja dostępnej powierzchni w istniejących, jak i planowanych projektach zarządzanych przez firmę.

Swoje, ponad 15-letnie doświadczenie w leasingu, Karolina zdobywała w takich firmach jak Apsys, CBRE czy Atrium Poland Real Estate Management. Reprezentowała zarówno stronę właściciela nieruchomości, jak i agencji a współpraca z największymi najemcami wielkopowierzchniowymi i lokalnymi markami doskonale predestynuje ją do powierzonej roli.  Karolina specjalizowała się w komercjalizacji obiektów typu “convenience shopping centre”, którymi zajmowała się od momentu największego ich rozkwitu na krajowym rynku.

Karolina jak mówi o sobie: komercjalizacja obiektów handlowych to jedna z moich pasji, mogąc już od kilkunastu lat przyglądać się z bliska rozwojowi całej branży. Jednocześnie dzięki swoim pasjom: wspinaczce górskiej oraz długim wyprawom rowerowym jeszcze bardziej aktywnie i wytrwale mogę uczestniczyć w tworzeniu strategii rozwoju w obszarze nieruchomości komercyjnych.

Również w kwietniu, Dorota Szerafin otrzymała zasłużony awans na stanowisko Head of Property and Asset Management. Dzięki swojemu, długoletniemu doświadczeniu i rozległej wiedzy w zakresie zarządzania portfelem nieruchomości, Dorota uczestniczyła w budowie i rozwoju posiadanego przez LCP portfela nieruchomości, który z 18 projektów zwiększył się do ponad 80 inwestycji.  W skład jego wchodzą zarówno parki handlowe, jak i projekty magazynowe typu SBU.

Od 2013 roku, Dorota pełniła rolę Property Managera i odpowiadała za zarządzanie całym portfelem nieruchomości handlowych i magazynowych. Swoje, ponad 20-letnie doświadczenie zdobywała w Knight Frank, Tesco oraz grupie LCP.

W wolnym czasie Dorota jest amatorką książek oraz muzyki klasycznej – której słucha najchętniej na Mazurach, gdzie przebywa tak często jak dalece pozwala jej czas. Pasjonuje ją też montaż krótkich reportaży video i dokumentowanie tym samym różnego rodzaju wydarzeń z życia prywatnego.

Jestem przekonana, że wzmocnienie zespołu LCP przyczyni się do realizacji naszego głównego celu, jakim jest ciągły wzrost wartości portfela nieruchomości handlowych, jak i magazynowych – powiedziała Magdalena Kowalewska, COO LCP Properties, należącej do grupy M Core.

 

Author

  • LCP Properties

    LCP Properties jest aktywnym graczem w sektorze parków handlowych w Polsce. Firma rozbudowuje portfel, pozyskując nowe obiekty oraz realizując inwestycje w formule deweloperskiej. Na początku 2022 roku całkowita, łączna powierzchnia posiadanych przez LCP w swoim portfelu nieruchomości, przekroczyła 360 tys. mkw. a ich wartość sięgnęła 460 mln euro. LCP inwestuje długoterminowo, koncentrując się na stabilnym wzroście wartości nieruchomości poprzez aktywne zarządzanie i maksymalizacją zysków.