Do działu powierzchni biurowych firmy doradczej Savills dołączyła Anna Moskal, doświadczona ekspertka, od ponad 10 lat związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych.

Anna Moskal objęła stanowisko starszej konsultantki (Senior Consultant) w zespole reprezentacji właściciela i będzie odpowiadać za rozwój oferty dedykowanej właścicielom nieruchomości na warszawskim rynku biurowym. Do jej kluczowych zadań będzie należało poszerzenie portfela klientów Savills o nowe firmy i zapewnienie im kompleksowego wsparcia w procesie wdrażania strategii najmu powierzchni w budynkach biurowych.

Przed dołączeniem do Savills Anna Moskal pracowała w BNP Paribas Real Estate, pełniąc funkcję zarządcy nieruchomości budynków Gatehouse (Browary Warszawskie), Liberty Corner oraz Griffin House, a także w  JLL, gdzie jako menadżer ds. transakcji, odpowiadała doradzała takim klientom jak Amazon, Merck KGaA, Webasto SE. Anna posiada również doświadczenie w zarządzaniu projektami handlowo-usługowymi, które zdobyła w firmie deweloperskiej Park Project.

„Cieszę się, że do Savills dołącza doświadczona ekspertka, która wzmocni nasze kompetencje w zakresie proaktywnego poszukiwania najemców. Nie mam wątpliwości, że pasja i dobra energia Anny doskonale wpiszą się w charakter zespołu i będą stanowić znakomitą wartość dla naszych obecnych i przyszłych klientów” – mówi Daniel Czarnecki, dyrektor działu powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills

Author

  • Savills

    Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.