Tax & finance

Organizator

MDDP

Lokalizacja

TBC
Kategoria

Nadchodzące wydarzenia

kwiecień 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

Data

16 kwietnia 2024 - 18 czerwca 2024
Trwające...

Czas

08:00 - 18:00

Koszt

Darmowy

Tax & finance MDDP on Tour | Niezbędnik CFO. Bezpieczeństwo podatkowe | Śniadania stacjonarne w 14 miastach w Polsce!

W ostatnich latach wprowadzono szereg zmian, które miały na celu poprawę integralności systemów podatkowych, zwiększenie przejrzystości i zwalczanie unikania opodatkowania. Te zmiany dotyczyły zarówno krajowych, jak i międzynarodowych regulacji podatkowych, które mają wpływ na działalność gospodarczą w różnych jurysdykcjach. Wzmocnienie regulacji doprowadziło do zwiększenia aktywności organów kontrolujących podatki i wzrostu liczby postępowań podatkowych.

Zgodnie z zasadą „lepiej zapobiegać niż leczyć”, podczas MDDP on Tour – cyklu bezpłatnych śniadań – omówimy najnowsze trendy w kontrolach podatkowych i pokażemy, jakie kroki można podjąć, aby chronić członków zarządu i osoby odpowiedzialne za finanse w firmie przed ryzykiem potencjalnego konfliktu z organami podatkowymi.

Skupimy się również na kluczowych kwestiach podatkowych, które będą miały największy wpływ na środowisko gospodarcze w bieżącym roku. Przedstawimy rozwiązania, które mogą przynieść korzyści, takie jak ulgi i zwolnienia podatkowe, a także poruszymy tematy, które mogą być dla przedsiębiorców wyzwaniem.

Jakie miasta odwiedzimy w tym roku?

Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź, Gdańsk, Lublin, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok

Więcej informacji o wydarzeniu, formularze zgłoszeniowe:

https://www.mddp.pl/niezbednik-cfo-bezpieczenstwo-podatkowe/.