Międzynarodowa kancelaria prawna Clifford Chance ogłosiła awans Aleksandry Rudzińskiej na stanowisko counsel w Warszawie.

Aleksandra Rudzińska jest radcą prawnym oraz Solicitorem Anglii i Walii. Specjalizuje się w prawie bankowym oraz prawie rynków kapitałowych, w tym w szczególności w obsłudze transakcji finansowania za pomocą dłużnych papierów wartościowych. Doradzała w związku z wieloma programami emisji obligacji oraz innych dłużnych papierów wartościowych, w tym w związku z emisjami prospektowymi rządzonych prawem polskim oraz prawem angielskim. Była zaangażowana w pionierskie transakcje emisji zielonych obligacji na rynku polskim oraz w ustanowienie programów EMTN.

Agnieszka Janicka, Partner Zarządzająca warszawskiego biura Clifford Chance:

“Chciałabym serdecznie pogratulować Aleksandrze. Awans na stanowisko counsel to ogromne osiągnięcie i istotny etap rozwoju zawodowego w Clifford Chance. Cieszę się, że tak utalentowana prawniczka jest częścią naszego zespołu. Z przyjemnością będę kontynuować współpracę z nią i obserwować, jak rozwija się jej dalsza kariera i specjalizacja rynkowa”.

Łącznie w europejskich biurach Clifford Chance 12 prawników awansowało na stanowisko Senior Counsel i 39 na stanowisko Counsel.

Author