21 czerwca otrzymaliśmy dwa wyjątkowe wyróżnienia na Gali Rankingu Kancelarii Prawniczych 2022. Docenieni zostaliśmy za wkład w budowę rynku prawniczego w Polsce oraz innowacyjne rozwiązania.

Niewiele jest branż o dużej stabilności rynkowej. Firmy pojawiają się i znikają, zmieniają specjalności, tożsamość, są wchłaniane przez inne lub po prostu upadają – powiedział Tomasz Piechota, zastępca redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej. – Na rynku usług prawnych jest inaczej. Nasze rankingi wskazują bezdyskusyjnie, że branża prawnicza ma bardzo mocne, stabilne fundamenty, a najwięksi gracze nie zmieniają się od lat.

Rödl & Partner idealnie wpisuje się w ten trend. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie od lat (w tym roku będziemy obchodzić jubileusz 30lecia), co zostało docenione w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2022. Podczas uroczystej gali zostaliśmy uhonorowani Wyróżnieniem za „Wkład w budowę rynku prawniczego w Polsce”.

To nie jedyny laur zdobyty przez nas w Rankingu „Rzeczpospolitej”. Otrzymaliśmy również wyróżnienie w kategorii „Innowacyjne rozwiązania” za dwa projekty: Ekobiuro (projekt ekologiczny) oraz wdrożenie usługi EAP24 (program wsparcia psychologicznego).

Do rankingu „Rzeczpospolitej” zgłoszono rekordową liczbę 321 kancelarii prawnych. Zostać wyróżnionym w tak zacnym gronie to ogromny zaszczyt. Dlatego z dumną informujemy że zajęliśmy 30 miejsce wg. liczby radców prawnych i adwokatów (Kancelarie według liczby adwokatów i radców prawnych 2022) oraz 21 wg. liczby prawników (Kancelarie według liczby prawników 2022). Z ogromną przyjemnością możemy też ogłosić, że wśród osób rekomendowanych w kategorii „Cyberbezpieczeństwo” znalazł się nasz kolega – radca prawny, Paweł Foltman.

Wiemy że w prowadzeniu biznesu potrzebny jest nieustanny rozwój, stabilność i stawianie na innowacyjne rozwiązania. Nasze standardy to skuteczne doradztwo, digitalizacja procesów
i bezpieczeństwo danych. Wyniki rankingu potwierdzają, że skutecznie dążymy do wysokiej jakości świadczonych usług prawnych i zorientowanie na potrzeby innych.