Wystartowała świąteczna odsłona kampanii Provident Polska pod hasłem „Mam czas”. Najnowsza reklama podkreśla, że najcenniejszym prezentem, który możemy podarować bliskim, jest wspólnie spędzony czas. Jak pokazuje historia bohaterów spotu, osiągnięcie tego celu jest możliwe także w ferworze świątecznych przygotowań. Potrzebna jest tylko niewielka pomoc.

Dla wielu z nas dni poprzedzające Wigilię wiążą się z intensywnymi przygotowaniami, a co za tym idzie – z brakiem czasu na spokojne doświadczanie świątecznej atmosfery. Bohaterowie drugiej odsłony kampanii reklamowej „Mam czas” znajdują jednak chwilę dla siebie nawzajem – czy to przy pieczeniu aromatycznych pierników, robieniu łańcucha choinkowego, czy strojeniu choinki. Stało się to możliwe za sprawą przydatnego pomocnika domowego, czyli robota sprzątającego, kupionego dzięki pożyczce w Providencie. Zaoszczędzony w ten sposób czas rodzina wykorzystała na wspólną celebrację.

Provident Polska od lat wspiera plany i marzenia Polaków. W najnowszej kampanii chcieliśmy pokazać, że doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i zwłaszcza w tym świątecznym czasie wychodzimy im naprzeciw, oferując atrakcyjne finansowanie – mówi Igor Jakuć, Dyrektor Departamentu Rozwoju Marki i Sprzedaży w Kanałach Marketingowych Provident Polska.

Działania w ramach kampanii reklamowej Provident Polska objęły telewizję i internet oraz potrwają do 25 grudnia 2023 r. Jej kreacją, strategią i przygotowaniem zajęła się Agencja MullenLowe Warsaw, za zakup czasu antenowego w telewizji odpowiada dom mediowy OMD, natomiast aktywności w internecie zaplanowane i zakupione zostały przez Sales & More. Spoty wyprodukowało studio F1LM, a wyreżyserował duet Konqubinat.

Author

  • Provident Polska

    Provident Polska SA jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. IPF działa w 11 krajach na całym świecie. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem zarządu jest Agnieszka Kłos-Siddiqui. Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową – dociera do wszystkich grup klientów i oferuje szereg produktów: pożyczkę konsumencką dostępną w wariantach online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą, a także pożyczkę dla firm. Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest odpowiedzialne pożyczanie. W 2021 roku Provident zaprezentował czwarty raport społeczny, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2019-2020 Provident jest jedyną firmą pożyczkową, która przygotowuje raport CSR. Za lata 2014, 2015 oraz 2017, 2018 i 2019 otrzymał tytuł „Etyczna Firma” przyznawany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu”, a w roku 2020 tytuł Super Etycznej Firmy. W 2015 roku, będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, Provident został sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma dziewięciokrotnie została wyróżniona certyfikatem Top Employer (w latach 2013-2021).