W kwietniu 2024 r. Janusz Dzianachowski i Marcin Schulz objęli stanowiska partnerów zarządzających warszawskiego biura Linklaters. Zastąpili oni Artura Kulawskiego, który przez ostatnie 12 lat kierował biurem w Polsce.

Zarówno Janusz jak i Marcin są związani z Linklaters od samych początków kariery zawodowej, a ich powołanie potwierdza, że  Linklaters nie przestaje inwestować w najwyższe standardy jakości obsługi klientów.

Janusz Dzianachowski ma prawie 20-letnie doświadczenie w doradzaniu polskim i zagranicznym inwestorom i deweloperom przy największych transakcjach nieruchomościowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Marcin Schulz od ponad 20 lat współpracuje z międzynarodowymi instytucjami finansowymi, funduszami private equity, jak również największymi polskimi korporacjami przy krajowych oraz transgranicznych transakcjach M&A.

Podsumowując zakończenie pełnienia funkcji partnera zarządzającego, Artur Kulawski powiedział: „Zaszczytem było dla mnie prowadzenie tak świetnego zespołu profesjonalistów. Jestem pewien, że Janusz i Marcin świetnie poradzą sobie, rozwijając innowacyjność w Linklaters i wprowadzając firmę na nowe obszary.”

Janusz Dzianachowski stwierdził: „Z ogromną radością przyjmuję to nowe wyzwanie u boku Marcina. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w doskonałej pozycji, żeby poprowadzić zespół Linklaters i zaoferować naszym klientom jakość i doświadczenie, na które liczą wybierając naszą firmę.”

Marcin Schulz dodał: „To przywilej podjąć się tej roli i budować na mocnym fundamencie pozostawionym przez Artura. Razem z Januszem jesteśmy gotowi ruszyć z biurem w nowy etap rozwoju.”

Author