Tegoroczna jesień jest pełna inspiracji. We wrześniu i październiku, w sześciu miastach w Polsce obędą się największe targi Nieruchomości, Budowy Domu i Home Design oraz Mieszkań i Domów. Każde wydarzenie będzie pełne wyjątkowych spotkań, znakomitych wystaw i warsztatów z ekspertami z dziedziny home design, budownictwa, nieruchomości, finansowania oraz energii. Castorama, jako mecenas wydarzenia będzie inspirować klientów do spełniania marzeń o nowych projektach wnętrz.  

Tegoroczne Targi Nieruchomości, Budowy Domu i Home Design oraz Mieszkań i Domów to nie tylko okazja do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości, lecz także miejsce, w którym miłośnicy prac wnętrzarskich, aranżacji mieszkań i majsterkowania znajdą wiele inspiracji oraz praktycznych porad. Innowacyjne stoisko Castoram w znajdziemy w Gdańsku, Warszawie, Łodzi oraz Wrocławiu. 

W Castoramie zawsze jesteśmy blisko potrzeb naszych klientów. Wiemy, jak wiele wyzwań stoi przed budującymi i urządzającymi swoje “cztery kąty” i chcemy razem stawiać im czoła. Podczas Targów Nieruchomości, Budowy Domu i Home Design oraz Mieszkań i Domów chcemy nie tylko zaprezentować naszą kompleksową ofertę produktów i usług, lecz także podzielić się naszą ekspercką wiedzą i zainspirować do myślenia projektowego. Przez cały weekend odwiedzający poszczególne wydarzenia będą mogli spotkać się z naszymi doradcami oraz poznać wiele nowoczesnych narzędzi ułatwiających tworzenie idealnej przestrzeni. Nasza spersonalizowana oferta to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów, którzy oczekują rozwiązań nie będących jedynie kopią gotowych propozycji katalogowych  – powiedział Łukasz Rakowski, Dyrektor Sklepu Castorama Warszawa Włochy. 

Stworzone z myślą o targach stoisko Castoramy zostało pomyślane tak, aby zaangażować klientów w proces projektowy, co z pewnością będzie wyjątkowym doświadczeniem dla wszystkich odwiedzających. Klienci będą mogli skorzystać z innowacyjnych narzędzi oraz porozmawiać z ekspertami, gotowymi udzielić fachowej porady jak zaprojektować kuchnię, łazienkę, garderobę czy dobrać drzwi. Doradztwo projektantów Castoramy zagwarantuje także odpowiedni dobór produktów oraz optymalnych rozwiązań. Odwiedzenie strefy Castoramy, da więc klientom wyjątkową szansę na stworzenie przemyślanego projektu i wizualizacji wymarzonej przestrzeni do życia. 

Odwiedzający strefę Castoramy będą mogli poznać najnowsze trendy, rozwiązania w duchu “zero waste” oraz zapoznać się z bogatą ofertą funkcjonalnych mebli modułowych. W prezentowanym asortymencie nie zabraknie produktów zrównoważonych oraz rozwiązań, które pomogą zwiększyć efektywność energetyczną oraz odpowiedzialnie gospodarować wodą. Specjalnie dla uczestników targów, Castorama przygotowała również specjalny upominek w postaci vouchera z 15% rabatem na wykonanie i zrealizowanie projektu kuchni, łazienki lub garderoby.  

Kalendarium Targów Nieruchomości, Budowy Domu i Home Design:  

Warszawa: 30 września – 1 października, Arena Ursynów, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 122  

Łódź: 7 – 8 października, Hala EXPO Łódź, aleje Politechniki 4 

Kraków: 21 – 22 października, TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7 

Kalendarium Targów Mieszkań i Domów:  

Gdańsk: 30 września – 1 października, Centrum Wystawienniczo – Kongresowe AMBEREXPO ul. Żaglowa 11 

Wrocław: 7 – 8 października, Hala IASE, u. Wystawowa 1 

Author