We wrześniu Michał Berski objął stanowisko szefa sektora magazynowego w CBRE. Z firmą związany jest od ponad 10 lat. W nowej roli zajmuje się zarządzaniem strategią oraz rozwojem wszystkich linii biznesowych w ramach sektora magazynowo-przemysłowego. Czuwa też nad łączeniem usług oferowanych klientom i tym samym budowanie z nimi długoterminowej relacji.

Michał Berski od ponad 10 lat rozwija swoją karierę w CBRE. Dotychczas w dziale rynków kapitałowych zajmował się doradzaniem klientom w procesach transakcyjnych, a w kwietniu br. objął stanowisko dyrektora w zespole inwestycyjnym. Odpowiadał za doradztwo inwestycyjne oraz pośrednictwo przy sprzedaży i przejęciach biur, obiektów handlowych, magazynowych oraz przemysłowych. Zajmował się także kompleksowym wsparciem klientów i rozwojem biznesu, w tym tworzeniem możliwości sprzedaży krzyżowej w innych działach. Na nowym stanowisku szefa sektora magazynowego skupia się na zarządzaniu i rozwoju tego sektora w CBRE oraz opracowaniu spójnego planu biznesowego dla wszystkich usług. Do jego zadań należy m.in. kierowanie całym portfolio produktów oferowanych klientom, w tym ich strategią, rozwojem i wydajnością, rozwój biznesu poprzez identyfikowanie nowych możliwości dla różnych linii biznesowych oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami.

Michał posiada doskonałe umiejętności finansowe i negocjacyjne, z łatwością zarządza złożonymi sytuacjami, promując przy tym najlepsze praktyki biznesowe. Jestem przekonany, że ze swoim doświadczeniem, posiadaną wiedzą, znajomością rynku i interesariuszy, przyczyni się do wzmocnienia roli sektora magazynowego i przemysłowego w CBRE. W naszej organizacji struktura sektorów jest kluczowa dla efektywnego przepływu informacji pomiędzy różnymi specjalizacjami. To pozwala nam też na uzyskanie unikalnego efektu synergii działań i usług oferowanych klientom. Integracja różnych obszarów biznesowych, czym zajmie się Michał, doskonale wzmocni nasz rozwój w tym segmencie  – mówi Daniel Bienias, dyrektor zarządzający CBRE w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W trakcie swojej kariery w CBRE Michał Berski przeszedł przez wszystkie szczeble rozwoju, rozpoczynając od stanowiska młodszego analityka. Jest członkiem RICS, uczestnikiem i finalistą programu AmCham 30 under 30. Wykształcenie zdobywał m.in. na Uniwersytecie Łódzkim i Universite de Liege, gdzie ukończył kierunki ekonomiczne. Jest także absolwentem Kingston University, na którym uzyskał dyplom z obszaru nieruchomości.

Author

  • CBRE

    CBRE Group, Inc. (NYSE: CBRE), spółka z listy Fortune 500 i S&P 500 z siedzibą w Los Angeles, jest największą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi w zakresie nieruchomości komercyjnych i inwestycyjną (na podstawie przychodów z 2019 r.). Firma zatrudnia ponad 100 000 pracowników (nie wliczając podmiotów stowarzyszonych i partnerskich) i obsługuje inwestorów i najemców nieruchomości za pośrednictwem ponad 530 biur na całym świecie. CBRE oferuje szeroki zakres zintegrowanych usług, doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.cbre.pl.