Cushman & Wakefield zaprasza do wspólnego pomagania dzieciom z Ukrainy

8 kwietnia 2022 w 19. Dzielnicy w Warszawie wystartuje czwarty Niebieski Bieg Charytatywny organizowany przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield. W tym roku głównym celem jest niesienie pomocy psychologicznej dzieciom ze spektrum autyzmu z rodzin uciekających przed wojną w Ukrainie. Pomoc będzie realizowana przez fundację SYNAPSIS, której zostaną przekazane wszystkie zebrane z tej akcji charytatywnej środki.

Kwiecień jest Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu, dlatego wiele firm koncentruje się w tym czasie na wspieraniu różnych organizacji, inicjatyw i szerzeniu wiedzy na temat autyzmu. Z uwagi na wojnę w Ukrainie, tegoroczny Niebieski Bieg Charytatywny organizowany przez Cushman & Wakefield, będzie poświęcony niesieniu pomocy ukraińskim rodzinom i dzieciom ze spektrum autyzmu uciekającym do Polski przed wojną.

Fundacja SYNAPSIS już od wielu lat niesie w Polsce profesjonalną pomoc dzieciom i dorosłym z autyzmem oraz ich rodzinom, a także wypracowuje systemowe rozwiązania, które poprawiają jakość ich życia. Część uchodźców przybywających do Polski z objętej wojną Ukrainy, będzie z pewnością potrzebowała pomocy, dlatego już teraz przygotowujemy odpowiedni plan i program wsparcia dla rodzin uchodźców z osobami w spektrum autyzmu – mówi Joanna Grochowska, Wiceprezes Zarządu, Fundacja SYNAPSIS.

Niebieski Bieg Charytatywny odbędzie się w formie gry miejskiej w dn. 8 kwietnia 2022 r. na terenie warszawskiej Woli. Wszystkie firmy działające na rynku nieruchomości w Polsce mogą zgłaszać swoje 3-5 osobowe drużyny, które wezmą udział w charytatywnym marszobiegu „Po Woli dla autyzmu”. Gra miejska została przygotowana przez Adventure Warsaw we współpracy z fundacją SYNAPSIS. Wpisowe w kwocie 2000 zł, za każdą biorącą udział w zabawie drużynę, zostanie w całości przekazane fundacji SYNAPSIS na realizację dedykowanego programu wsparcia rodzin i dzieci ze spektrum autyzmu z Ukrainy.

Dodatkowo, Cushman & Wakefield wraz z firmą Pro Urba, deweloperem wielokrotnie nagradzanego projektu mieszkaniowego „19. Dzielnica” serdecznie zapraszają wszystkich uczestników marszobiegu oraz wszystkie osoby wspierające Niebieski Bieg Charytatywny do udziału w pikniku, który odbędzie się na terenie 19. Dzielnicy, przy ul. Kolejowej 49 (teren biura sprzedaży). Podczas imprezy zostaną ogłoszone wyniki zbiórki.

Zainteresowane udziałem drużyny zapraszamy do zarejestrowania się za pomocą formularza https://cloud.comm.cushmanwakefield.com/BlueRun_2022 najpóźniej do 6 kwietnia 2022 roku.