W branży od ponad 17 lat, rozpoczęła swoją przygodę w Londynie, a po powrocie do Polski związała się z Hotelami Warszawskimi „Syrena”. Szybko awansowała w strukturach firmy – od recepcji historycznego hotelu Polonia Palace, poprzez kierownika recepcji hoteli MDM i Metropol, aż po ponowne otwarcia obiektów po pandemii w roli dyrektora operacyjnego.

„W życiu stawiam na ludzi – otaczam się profesjonalistami, pełnymi energii i samodzielności. Dzięki temu udało nam się stworzyć zgrany zespół, w którym wszyscy się wspierają i biorą odpowiedzialność za wspólny sukces, za nasz sukces. Jest to bardzo istotne w obliczu zmian, jakie czekają nasz hotel
w 2024 roku – przed nami duży remont, w wyniku którego powstanie nowa restauracja, recepcja oraz miejsce spotkań dla gości
– mówi Martyna. Jesteśmy bardzo podekscytowani projektem przebudowy naszej antresoli, który nawiązuje do historii powstania hotelu MDM oraz jego lokalizacji przy Placu Konstytucji w Warszawie. Wierzymy, że ta modernizacja wpłynie na i tak już pozytywne opinie naszych gości, którymi chętnie dzielą się w internecie.”

W grudniu 2023 roku Martyna ukończyła studia podyplomowe na Akademii L. Koźmińskiego na kierunku Akademia kompetencji menedżera. Prywatnie interesuje się architekturą wnętrz, a remonty i zmiany są jej wielką pasją.

Trzygwiazdkowy hotel MDM jest jednym z budynków tworzących Marszałkowską Dzielnicę Mieszkaniową, która była sztandarowym projektem architektonicznym powojennej Warszawy. Został otwarty w 1955 roku. Oferuje 135 wygodnych pokoi, idealnych na pobyty biznesowe i rodzinne. W 2019 roku odsłonięto nową fasadę, która została poddana generalnemu remontowi i odzyskała oryginalny wygląd. W 2024 roku hotel zaprosi swoich gości do nowej przestrzeni z recepcją, barem oraz restauracją.  Wraz z hotelami Polonia Palace oraz Metropol, MDM należy do grupy Hotele Warszawskie „Syrena”.

Author