Rödl & Partner w Polsce kolejny rok z rzędu może pochwalić się wyróżnieniami zdobytymi w Rankingu ITR World Tax. Firma została odznaczona we wszystkich rankingowych kategoriach, a dwie ekspertki – Katarzyna Judkowiak i Dominika Tyczka-Szyda – otrzymały wyróżnienia indywidualne.

Rödl & Partner w Polsce otrzymał wyróżnienia we wszystkich rankingowych kategoriach dotyczących Polski – co oznacza, że firma jest rekomendowana w danym obszarze usług:

  • General corporate tax
  • Tax controversy
  • Indirect tax
  • Transfer pricing.

Dodatkowo w ręce dwóch ekspertek – Katarzyny Judkowiak, Partnerki w Rödl & Partner w Polsce i Dominiki Tyczki-Szydy, Partnerki w Rödl & Partner w Polsce – trafiły wyróżnienia indywidualne. Katarzyna Judkowiak otrzymała tytuł Highly Regarded Practitioner oraz Women in Tax Leader w obszarze General corporate tax. Dominika Tyczka-Szyda została wyróżniona tytułem World TP – Highly Regarded Practitioner w obszarze Transfer pricing.

Nagrody ITR Tax Awards przyznawane są od 2005 roku przez prestiżowy branżowy magazyn International Tax Review. Te międzynarodowe wyróżnienia trafiają do najlepszych firm oraz ekspertów zajmujących się doradztwem podatkowym. Nagrody są formą docenienia dla wybitnych osiągnięć i postępów dokonanych w ostatnich 12 miesiącach.

Author

  • Rödl & Partner

    Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Działa w 50 krajach i ma 107 biur, w których pracuje 5260 osób. W Polsce zatrudnia ponad 500 pracowników w sześciu lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Od 30 lat łączy tradycyjne wartości z nowoczesnym podejściem do biznesu. To firma, w której okazywanie troski i duch zespołowości kształtują wzajemne relacje i budują zaufanie wśród klientów na całym świecie. Atutem Rödl & Partner jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników biegle władających językiem niemieckim i angielskim. Doradcy Rödl & Partner wychodzą poza liczby, tabele i paragrafy, stawiając na zrozumienie biznesu i szczere zaangażowanie. Skuteczny doradca podąża za rozwojem biznesu klienta, pomaga nie tylko przewidywać trudności, lecz także wskazywać na szanse.