Rödl & Partner został ponownie wyróżniony w międzynarodowym rankingu The Legal 500 dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w kategorii Energy and Natural Resources.

Zespół Rödl & Partner zajmujący się doradztwem energetycznym, w szczególności wsparciem inwestorów w obszarze odnawialnych źródeł energii pod przewodnictwem Associate Partnera i radcy prawnego Piotra Mrowca został wyróżniony w kategorii Energy and Natural Resources. Wśród  kluczowych prawników w tym obszarze, obok Piotra Mrowca, wskazani zostali: adwokati Managerka Jagna Bronk oraz Senior Associate, doradca podatkowy i radca prawny Jakub Wajs.

Zespół aktywnie wspiera inwestorów z Polski i zagranicy na wszystkich etapach inwestycji OZE. Doradza m.in.: w rozwoju projektów farm wiatrowych, wielkoskalowych farm fotowoltaicznych, biogazowni, przeprowadzaniu due diligence, wsparciu transakcyjnym, negocjowaniu umów typu EPC i O&M, reprezentowaniu klientów w kontaktach i w sporach z Operatorami Sieci, przed Prezesem URE.

Rynek OZE w Polsce dynamicznie się rozwija, a my jesteśmy dumni, że możemy wspierać inwestorów na każdym etapie ich projektów. Nasza praca nie tylko przyczynia się do rozwoju sektora energetycznego i istotnego obniżenia śladu węglowego w naszej gospodarce, lecz również daje nam satysfakcję z prowadzenia wysokiej jakości współpracy z naszymi klientami oraz nieustannego doskonalenia naszych usług w obszarze odnawialnych źródeł energii – wskazuje Piotr Mrowiec.

The Legal 500 to międzynarodowy ranking z ponad 30-letnią tradycją, który każdego roku wyłania najlepsze kancelarie oraz wyróżniających się prawników.

Author

  • Rödl & Partner

    Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Działa w 50 krajach i ma 107 biur, w których pracuje 5260 osób. W Polsce zatrudnia ponad 500 pracowników w sześciu lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Od 30 lat łączy tradycyjne wartości z nowoczesnym podejściem do biznesu. To firma, w której okazywanie troski i duch zespołowości kształtują wzajemne relacje i budują zaufanie wśród klientów na całym świecie. Atutem Rödl & Partner jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników biegle władających językiem niemieckim i angielskim. Doradcy Rödl & Partner wychodzą poza liczby, tabele i paragrafy, stawiając na zrozumienie biznesu i szczere zaangażowanie. Skuteczny doradca podąża za rozwojem biznesu klienta, pomaga nie tylko przewidywać trudności, lecz także wskazywać na szanse.