PageGroup, międzynarodowa firma doradztwa personalnego, obejmująca marki Michael Page oraz Page Executive od września br. zajmuje blisko 1 400 mkw. powierzchni biurowej na 10. piętrze Varso Tower, w ścisłym centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja wieżowca, szereg nowoczesnych rozwiązań proekologicznych i technologicznych zaważyły na wyborze najwyższego wieżowca w Unii Europejskiej.

PageGroup zajęła biuro w nowoczesnym kompleksie, który łącznie oferuje 70 tys. mkw. powierzchni. Varso Tower został zaprojektowany w renomowanej pracowni Foster + Partners, której architekci stworzyli wiele ikonicznych wieżowców na całym świecie. Budynek jest jednym z symboli dzisiejszej Warszawy. W jego skład wchodzą biura, hotel, centrum innowacji oraz pasaż handlowy mieszczący m.in. restauracje, klub fitness i przychodnię. Bezpośrednie sąsiedztwo Dworca Centralnego zapewnia Varso Tower doskonały dostęp do wszystkich środków warszawskiej komunikacji miejskiej. Ta znakomita lokalizacja, przestronna przestrzeń pracy, reprezentacyjne lobby oraz spektakularny taras widokowy są kluczowymi atutami nowego biura PageGroup.

Zależało nam na nowoczesnym budynku, spełniającym światowe standardy, także w zakresie zrównoważonego rozwoju, który jest dla nas ważnym obszarem. Nowe miejsce jest wygodne dla naszych pracowników, partnerów biznesowych oraz kandydatów. Doskonałe połączenia komunikacyjne, spektakularne widoki z panoramicznych okien oraz świadomość przebywania w  najwyższym budynku w Unii Europejskiej mają być inspiracją i atrakcją dla każdego, kto przekroczy progi naszego biura – mówi Radosław Szafrański, Managing Director, Country Head of PageGroup Poland.

PageGroup to globalny lider w dziedzinie rekrutacji i doradztwa personalnego. Firma, założona w 1976 roku Londynie, posiada dziś biura w 37 krajach na 6 kontynentach. W skład grupy wchodzą w Polsce: Michael Page, rekrutujący specjalistów oraz managerów średniego i wyższego szczebla oraz Page Executive, poszukujący osób na najwyższe stanowiska zarządzające (C-level).

Poza siedzibą w Warszawie, PageGroup w Polsce dysponuje oddziałami w Krakowie, Wrocławiu i  Katowicach.

– Choć w innych miastach Polski także stawiamy na prężny rozwój i rozbudowujemy dynamicznie nasze zespoły, Warszawa pozostaje dla nas jedną z kluczowych lokalizacji. Nie bez powodu wybraliśmy centralną część miasta zapewniającą zarówno dobre połączenie ze wszystkimi dzielnicami, jak i prestiż. Centrum i Centralny Obszar Biznesu to strefy, które w Warszawie cieszą się największym zainteresowaniem najemców szukających biur, dlatego cieszymy się, że znaleźliśmy się w tym gronie – dodaje Radosław Szafrański, Managing Director, Country Head of PageGroup Poland.

Biura w Varso Tower oferują liczne udogodnienia, m.in: niestandardową wysokość pomieszczeń (min. 3 m), ponad 100 podziemnych miejsc parkingowych, parking dla rowerów z szatniami i prysznicami czy naturalną wentylację budynku.

Na co dzień w warszawskim biurze PageGroup pracować będzie ok. 90 pracowników spośród liczącego 150 osób zespołu firmy w Polsce.

Umowa najmu została podpisana z HB Reavis, międzynarodową firmą specjalizującą się w tworzeniu przestrzeni pracy, zaś PageGroup w transakcji reprezentowali doradcy firmy Colliers.

Author

  • Michael Page

    Michael Page jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego. Firma założona w 1976 roku w Londynie posiada dziś biura w 37 krajach na 6 kontynentach. Jest częścią PageGroup, w skład której wchodzą w Polsce: Michael Page rekrutujący specjalistów oraz managerów średniego i wyższego szczebla oraz Page Executive, poszukujący kadry zarządzającej najwyższego szczebla. Michael Page Poland specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów w takich obszarach jak: Finance & Accounting, Banking & Financial Services, Sales & Marketing, Property & Construction, Manufacturing & Engineering, Information Technology, Digital & e-Commerce, Healthcare & Lifesciences, Procurement & Supply Chain, IT Contracting, Business Services oraz Human Resources. Firma jest uznawana za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce i w Europie, zdobywając od 2017 r. prestiżowe wyróżnienie w każdej kolejnej edycji Top Employer.