Dwie firmy z branży nowych technologii zdecydowały się wybrać na swoją siedzibę budynek Grzybowska Park w Warszawie. W transakcjach najmu wynajęte zostało w sumie blisko 1300 m kw. powierzchni. Właściciela nieruchomości wspierała firma Savills, która pełni rolę wyłącznego doradcy ds. wynajmu powierzchni biurowej w Grzybowska Park.

CodiLime to firma z branży inżynierii oprogramowania specjalizująca się w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań dla czołowych dostawców sprzętu sieciowego oraz operatorów telekomunikacyjnych. Ich usługi obejmują cały cykl życia rozwoju oprogramowania. Najemca zdecydował się na wynajem ok. 625 m kw. powierzchni biurowej w Grzybowska Park.

Safesqr specjalizuje się z kolei w kompleksowych rozwiązaniach z dziedziny cyberbezpieczeństwa, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Zespoły ekspertów łączą swoją wiedzę i doświadczenie z różnorodną ofertą narzędzi i produktów, wspierając w zarządzaniu ryzykiem oraz budowaniu skutecznych strategii bezpieczeństwa. Firma wynajęła w Grzybowska Park 655 m kw. powierzchni i przeniesie tam swoje warszawskie biuro we wrześniu br.

“Bardzo się cieszę, że firmy z branży nowych technologii wybierają Grzybowska Park na swoje nowe biuro. Ten butikowy biurowiec oferuje nie tylko nowoczesne biura w centrum miasta, ale także w otoczeniu zieleni, która jak potwierdzają badania stymuluje kreatywność i produktywność pracowników. Przyległy do budynku park to nie tylko drzewa i rośliny, ale również miejsce, gdzie nasi najemcy mogą szukać inspiracji oraz innowacyjnych rozwiązań biznesowych a także  znaleźć chwilę wytchnienia. Hasło Find Your Balance to dla nas nie tylko slogan, ale także idea, którą staramy się promować wśród najemców” – mówi Lidia Malec, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Grzybowska Park to butikowy biurowiec, zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej 5a w Warszawie. Budynek oferuje blisko 10 500 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej z własną zieloną strefą wypoczynku oraz reprezentacyjną recepcją. Na fasadzie obiektu wykorzystano najwyższej jakości materiały, a liczne przeszklenia zapewniają stały dostęp do światła dziennego, tworząc przyjazne i komfortowe środowisko pracy.

Author

  • Savills

    Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.