Michał Masztakowski, ekspert z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych, objął stanowisko Head of Retail Agency Poland w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield. Od momentu awansu, Michał Masztakowski odpowiada za przygotowanie i realizację strategii biznesowej działu, poszerzanie portfela klientów firmy i kierowanie zespołem doradzającym najemcom i inwestorom aktywnym na rynku nieruchomości handlowych.

Skala zmian i wyzwań, jakie obserwujemy w sektorze powierzchni handlowych na całym świecie wymaga krytycznego spojrzenia na to, w jaki sposób, jako agencja doradcza, możemy lepiej wspierać naszych klientów w dostosowaniu ich strategii do nowych trendów kształtujących ten obszar. I na ten właśnie aspekt położyliśmy bardzo mocny akcent w ciągu ostatniego roku, uważnie weryfikując portfolio naszych usług i przyglądając się modelowi naszej pracy. Teraz przyszedł czas na wyłonienie nowego lidera zespołu. Jestem przekonany, że doświadczenie, zaangażowanie i energia Michała będą stanowić istotne wsparcie w pracach Retail Agency Cushman & Wakefield w Polsce. Jednocześnie chciałbym podziękować całemu zespołowi, w tym Annie Oberc-Krzyckiej i Adzie Budynek, za ogromny wkład w proces zmian, jaki przechodził ten zespół w ciągu ostatnich kilku miesięcy, Beacie Kokeli za nieustanne wsparcie tej transformacji, a Michałowi życzyć powodzenia w jego nowej roli – mówi Krzysztof Misiak, Dyrektor Zarządzający Cushman & Wakefield w Polsce.

Michał jest związany z rynkiem nieruchomości komercyjnych od ponad 25 lat. W tym czasie pracował zarówno dla firm doradczych, deweloperów oraz właścicieli obiektów handlowych. Do Cushman & Wakefield ponownie dołączył na początku 2022 roku (wcześniej współpracował z firmą w latach 1998-2002) i od samego początku aktywnie przyczynia się do rozwoju portfela klientów zarówno w Polsce, jak i regionie CEE. Na przestrzeni swojej kariery zawodowej doradzał w transakcjach najmu, sprzedaży i zakupu obiektów handlowych, a także w przygotowaniu planów inwestycyjnych związanych z budową centrów handlowych.

Author

  • Cushman & Wakefield

    Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 50 tysięcy pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2021 roku jej przychody wyniosły 9,4 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake