Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich stanowisk i branż do wzięcia udziału w krótkim badaniu opinii pracowników w obszarze ESG (PwC’s Workforce ESG Preferences Survey). Każdy uczestnik, który wypełni ankietę, otrzyma krótkie podsumowanie zawierające porównanie własnych odpowiedzi do dotychczasowych wyników badań.

Badanie zostało opracowane przez PwC Australia i jest prowadzone wśród pracowników i zarządów firm na całym świecie.

Aby wziąć udział w badaniu, należy do 31 sierpnia wypełnić ankietę. Ankieta jest anonimowa i dostępna w języku angielskim. Wyniki zostaną udostępnione w formie zbiorczej analizy.

Zebrane dane umożliwią identyfikację najważniejszych i najbardziej cenionych elementów strategii i polityk firm, które wpływają na wzrost zaangażowania pracowników oraz pomagają przyciągać i zatrzymywać talenty.

Chcielibyśmy poznać także Państwa i Państwa pracowników opinie na ten temat.

Author

  • PwC

    W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób, w tym niemal 1500 w zespołach technologicznych.