Do kierowanego przez Daniela Czarneckiego zespołu reprezentacji właścicieli w dziale powierzchni biurowych w firmie doradczej Savills dołączył Bartosz Chrostowski, doświadczony ekspert, od blisko 10 lat związany z rynkiem nieruchomości komercyjnych.

Bartosz Chrostowski, jako nowo mianowany dyrektor (Associate Director), wnosi do Savills świeże spojrzenie i głębokie zrozumienie sektora nieruchomości handlowych, wzbogacając w tym zakresie kompetencje działu najmu powierzchni biurowych i zarządzania nieruchomościami. Znany ze swojego interdyscyplinarnego podejścia, Bartosz skutecznie łączy wiedzę o rynku z potrzebami mieszkańców, kreując miejsca, które na długo wpisują się w metropolitarną tkankę miasta.

Bartosz jest znanym na rynku nieruchomości doradcą i założycielem butikowej agencji Hyland Commercial Property Warsaw. W trakcie swojej kariery doradzał w transakcjach o łącznym wolumenie przekraczającym 300 mln PLN, odpowiadając za sukcesy takich konceptów jak m.in.: Milk Bar oraz Sony Music Entertainment w Elektrowni Powiśle, restauracja InFormalKitchen w Małachowski Square, czy AB Micro w Platan Park II.

Cieszę się, że do naszego zespołu dołącza tak doświadczony i uznany na rynku ekspert. Jego zdolność do obsługi pełnego cyklu transakcyjnego od zakupu, przez przygotowanie do najmu, aż po sprzedaż aktywa o zwiększonej wartości z zabezpieczoną umową najmu stanowią cenne wzmocnienie zespołu powierzchni biurowych Savills. Co równie ważne, Bartosz ma doświadczenie w reprezentacji klientów dysponujących rodzimym kapitałem, a jego działania w ramach transakcji pozwoliły na zwiększenie atrakcyjności inwestycji zarówno dla pracowników najemców, jak i samych właścicieli nieruchomości” – mówi Daniel Czarnecki, dyrektor działu powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

 

Author

  • Savills

    Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.