Spółka REMI należąca do Grupy Holding 1 wynajęła dwa piętra w Budynku A w kompleksie Bonarka for Business. Łącznie spółka wynajęła  2 570 mkw. powierzchni biurowej dla około 300 pracowników. Inwestycja Bonarka for Business wchodzi w skład polskiego portfolio funduszu Revetas Capital.

Holding 1 jest polską organizacją, rozwijającą się z sukcesem od prawie 35 lat w branżach: motoryzacyjnej, budownictwa, innowacji technologicznych oraz mobilności. W swoim portfelu posiada m.in. marki takie jak Grupa PGD, Express Car Retal, Traficar, Megapolis, nadzisiaj.com. Holding 1 buduje swój sukces rynkowy w oparciu o odważne i nieszablonowe rozwiązania, cenione przez klientów i wypracowywane przez rozbudowany, liczący ponad 2 000 osób zespół specjalistów.

„Podpisanie nowej umowy najmu dotyczącej 2 570 mkw. powierzchni biurowej z REMI/Holding 1 oznacza nie tylko znaczącą transakcję na krakowskim rynku nieruchomości, ale także podkreśla atrakcyjność B4B, na którą wpływa między innymi szereg udogodnień w tym bogate programy społecznościowe, jak również dogodna lokalizacja. B4B to coś więcej niż tylko przestrzeń biurowa. To także rozpoznawalna marka oraz miejsce umożliwiające firmom dalszy rozwój dzięki dodatkowej korzyści dla naszych najemców w postaci opcji ekspansji. Nie mam wątpliwości, że spółka REMI dokonała korzystnego wyboru lokując swoje biura w naszym projekcie i że będzie to sprzyjać jej dalszemu rozwojowi ” – mówi Anna Krztoń, Leasing Director w TriGranit.

 

Author

  • Bonarka for Business “B4B”

    Bonarka for Business (B4B) jest największym i najbardziej renomowanym kompleksem biurowym w Krakowie. Tworzy go aż osiem budynków klasy A, oferujących łącznie 75 000 m² powierzchni najmu. Jako część rozległego projektu rekonstrukcji miejskiej – wyróżniająca się unikalną estetyką, korespondującą z imponującym dziedzictwem historycznym – został wyróżniony licznymi nagrodami, w tym m.in. „artURBANICA 2012”. Bonarka for Business sąsiaduje z największym centrum handlowym w Krakowie. Wszystko to sprawia, że B4B jest idealną lokalizacją dla biznesu. Oferuje – na miejscu i w pobliżu – szeroki wachlarz udogodnień i usług. Obejmują one: ponad 230 sklepów, dużą strefę parkingową, hipermarket, restauracje, kawiarnie, centrum medyczne, klub fitness, przedszkole oraz żłobek, BookPoint (punkt wymiany książek), punkty napraw, kładkę pieszo-rowerową oraz wiele innych. Kompleks biurowy Bonarka for Business znajduje się w dzielnicy Podgórze. Jest dobrze skomunikowany z każdą częścią Krakowa: 12 linii autobusowych, 4 przystanki tramwajowe oraz stacja kolejowa Bonarka. W 2022 roku firma Revetas Capital zainwestowała w otwarcie nowego udogodnienia dla pracowników – „B4B Oasis”. To 5 820 m² przestrzeni zielonej wybudowanej na planie amfiteatru, zaprojektowanej tak, by służyła jako innowacyjne miejsce do pracy, spotkań i relaksu.