W roku 2022, 74% spośród 5,47 miliona małych firm zarejestrowanych w Wielkiej Brytanii nie zatrudnialo nikogo oprócz właściciela*. Jakie są bariery a jakie możliwości dla polskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii? Jakie powstają nisze rynkowe oraz w jaki sposób zorganizować strategie pozyskania Klientów na Wyspach?

Te i inne pytania będą poruszane podczas jubileuszowego Kongresu Polskich Przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii, które organizuje Polish Business Link wraz z bankiem HSBC.

Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie: Strategie rozwoju w UK

Od dziesięciu lat Polish Business Link, organizacja integrująca przedsiębiorców z różnych branż, z myślą o polskich przedsiębiorcach, organizuje Kongres Polskich Przedsiębiorców. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Londynie, we współpracy z ekspertami bankowości HSBC, w finansowej dzielnicy Londynu Canary Wharf.

Bartłomiej Kowalczyk, twórca Polish Business Link:

“W obliczu dynamicznych zmian na arenie międzynarodowej, przedsiębiorcy z Polski z pewnością zastanawiają się nad atrakcyjnością inwestycji na brytyjskim rynku. Mimo wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, eksperci podkreślają, że tamtejszy rynek nadal jest pełen potencjału. Kongres Polskich Przedsiębiorców jest idealną okazją do wymiany doświadczeń aby przed podjęciem decyzji inwestycyjnej, zrozumieć specyfikę brytyjskiego rynku.”

Głównym tematem spotkania będzie omówienie szans rozwoju dla polskich przedsiębiorców w UK oraz dla inwestorów planujących ekspansję na rynek brytyjski. Kongres będzie obejmować panele dyskusyjne, warsztaty i sesję matchingową, podczas której będzie możliwość nawiązania kontaktów z wybranymi osobami specjalnie dobranymi przez nas.

Wydarzenie odbędzie się 3 listopada 2023 roku w Londynie. Szczegółowe informacje na temat kongresu dostępne są tutaj: https://events.pblink.co.uk/en-gb/congress-of-polish-entrepreneurs-in-the-uk-2023.

Author