Z przyjemnością informujemy, że objęliśmy patronat nad kolejnym projektem wywiadowni gospodarczej, Verificators. Poradnik „Jak sprawdzić firmę z Europy Środkowej”, ma za zadanie pomóc polskim przedsiębiorcom w rzetelnej weryfikacji kontrahentów z: Austrii, Czech, Liechtensteinu, Niemiec, Węgier, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, a także z Polski. Wcześniej ukazał się już e-book „Jak sprawdzić firmę z Europy Wschodniej”.

W pierwszej części przewodnik wskazuje, gdzie szukać informacji na temat międzynarodowych sankcji wprowadzanych przez Unię Europejską w związku z konfliktem zbrojnym w Ukrainie oraz czarnych list z wykazem osób i podmiotów nimi objętych. Następnie informuje o krajowych i unijnych rejestrach, również tych, o których mówi rządowy informator. Główną częścią poradnika, najbardziej interesującą przedsiębiorców, jest wykaz zagranicznych rejestrów firm z poszczególnych państw.

Bezpłatny, dostępny w formie e-booka poradnik mogą pobrać Państwo za strony: https://verificators.com/jak-sprawdzic-firme-z-europy-srodkowej/

W przyszłym miesiącu możemy się spodziewać kolejnego poradnika z cyklu „Jak sprawdzić firmę z …”, tym razem obejmujący kraje Europy Zachodniej.

Author