Po półtora roku pracy poza strukturami firmy, Patrycja Rogowska-Tomaszycka wraca na stanowisko Członka Zarządu, Dyrektora ds.Korporacyjnych w Providencie.

Od listopada 2022 roku Rogowska-Tomaszycka skupiała się na prowadzeniu własnego biznesu związanego z branżą rolniczą, ponadto była zaangażowana we wsparcie strategiczne dla kilku instytucji działających na polskim rynku.

Do spółki dołączyła w 2012 roku i otrzymała zadanie stworzenia pionu korporacyjnego, który miał łączyć cztery obszary: public relations, public affairs, CSR oraz komunikację wewnętrzną. Wcześniej pracowała w departamencie prawnym Konfederacji Lewiatan, gdzie odpowiadała za prowadzenie projektów legislacyjnych m.in. dla branży finansowej, tytoniowej oraz medialnej.

Author

  • JLL

    JLL (NYSE: JLL) jest wiodącą firmą świadczącą usługi profesjonalne, specjalizującą się w zarządzaniu nieruchomościami i inwestycjami. JLL kształtuje przyszłość nieruchomości dla lepszego świata poprzez wykorzystanie najbardziej zaawansowanej technologii do tworzenia najlepszych możliwości, niesamowitych przestrzeni i zrównoważonych rozwiązań w zakresie nieruchomości dla naszych klientów, pracowników i społeczności. JLL to firma z listy Fortune 500 z rocznymi przychodami w wysokości 19,4 mld dolarów, prowadząca działalność w ponad 80 krajach i zatrudniająca na całym świecie ponad 102 000 pracowników według stanu na 30 czerwca 2022 r. JLL jest marką i zastrzeżonym znakiem towarowym Jones Lang LaSalle Incorporated.