W ostatnim kwartale 2023 roku Apollo-Rida Poland, właściciel i zarządca Jerozolimskie Business Park, podpisał umowy najmu z sześcioma nowymi najemcami. Wyłącznym doradcą ds. wynajmu powierzchni biurowej w budynku jest firma Savills.

Do najemców kompleksu biurowego Jerozolimskie Business Park, położonego przy Al. Jerozolimskich 146 w Warszawie, dołączyły następujące firmy:

SGS Polska to firma specjalizująca się w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, badań i certyfikacji, oferująca usługi szerokiej m.in. w sektorze przemysłowym, energetycznym, farmaceutycznym, górnictwie, instytucjach rządowych.

Veolia Water Technologies jest dostawcą rozwiązań technologicznych w zakresie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków dla zakładów przemysłowych i komunalnych przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych.

HelpHero zatrudnia ekspertów pośrednictwa prawnego, którzy niosą profesjonalną pomoc z zakresu dochodzenia roszczeń od instytucji finansowych w zakresie zwrotów prowizji bankowych, umarzania kredytów frankowych czy sankcji kredytu darmowego.

Oregon Polska działa w sektorze usług celnych. Dostarcza gotowe rozwiązanie w zakresie tranzytu celnego wraz z bezpłatną aplikacją NCTS Oregon, dostępną online poprzez przeglądarkę internetową oraz kompleksową gwarancją obejmującą wszelkie należności celno-podatkowe.

Eurex Expertise działa w zakresie usług doradztwa rachunkowego między innymi rozliczanie podatku VAT oraz wypełnianie podatkowych zeznań rocznych.

Vinci Environnement Central Europe jest spółką-córką francuskiego Vinci Construction Grands Project (Grupa Vinci), specjalizuje się w technologiach termicznego i mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów. Zajmuje się projektowaniem i budową zakładów Waste to Energy, świadcząc swoje usługi zarówno dla podmiotów publicznych, jak i prywatnych.

„Cieszymy się, że grono tak prominentnych firm wybrało Jerozolimskie Business Park na swoje nowe siedziby. To potwierdzenie atrakcyjności kompleksu, zarówno pod względem lokalizacji, jak i standardu biur. W naszych działaniach stawiamy na ekologię i wygodę naszych klientów, tworząc nie tylko miejsce pracy, ale przestrzeń umożliwiającą wzrost i rozwój każdemu profilowi najemcy” – mówi Grażyna Melibruda, leasing & asset manager, Apollo-Rida Poland.

Dodatkowo jeden z obecnych najemców, spółka należąca do Skarbu Państwa, zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu na kolejne kilka lat.

„Jerozolimskie Business Park, to kompleks czterech budynków biurowych zlokalizowany w przyjaznym otoczeniu zieleni. Dzięki inwestycjom właściciela prezentuje wysoką jakość i standard powierzchni biurowych. Przeprowadzone modernizacje sprawiają, że budynki oferują inspirujące i efektywne miejsce pracy, które przyciąga firmy poszukujące stabilności i perspektyw rozwoju. Nasze długoterminowe umowy najmu oraz częste ich przedłużenia są świadectwem silnych i wzajemnie satysfakcjonujących relacji z najemcami. Dzięki ponadczasowej estetyce i przemyślanej funkcjonalności przestrzenie biurowe umożliwiają szybkie wprowadzenie się i rozpoczęcie działalności, minimalizując potrzebę jakichkolwiek zmian” – mówi Lidia Malec, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Jerozolimskie Business Park to kompleks biurowy składający się z czterech budynków, położonych w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch popularnych centrów handlowych. Budynek oferuje 16 000 m kw. powierzchni najmu, która cechuje się dobrym naturalnym doświetleniem. Łatwość aranżacji przestrzeni, zarówno w układzie gabinetowym, jak i modelu open space, daje wyjątkową elastyczność najemcom. Kompleks dysponuje przestronnym parkingiem naziemnym oraz podziemnym. W budynkach wprowadzono także liczne udogodnienia dla rowerzystów: zamontowano szafki, prysznice oraz wydzielono nowe miejsca postojowe. Do dyspozycji najemców kompleksu biurowego dostępne są niewielkie biura serwisowane, salki konferencyjne, kantyna oraz reprezentacyjne lobby ze strefą wypoczynkową, ogólnodostępnym Wi-Fi i biblioteczką.

Author

  • Savills

    Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.