Bartłomiej Urbanek, Senior Project Manager z wieloletnim doświadczeniem inżynierskim i projektowym, awansował na szefa Regionu Południe (Head of Southern Region) w dziale Project & Development Services Poland w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield. Firma, która realizuje coraz więcej projektów w formule Design & Build nie tylko w Warszawie, ale i na innych kluczowych rynkach regionalnych, powiększyła zespół także o kolejnego Project Managera we Wrocławiu.

Jako Cushman & Wakefield kompleksowo działamy na rynkach regionalnych, które dogoniły już jakiś czas temu Warszawę w wielkości zasobów biurowych, i na których rozwija się mocno sektor logistyczno-przemysłowy. Oferujemy pełen wachlarz produktów od doradztwa przy najmie i komercjalizacji, przez asset management, aż po usługi workplace i Design & Build. Oddanie jednemu podmiotowi pieczy nad dużym i złożonym procesem to duże ułatwienie dla właścicieli i najemców budynków, a także możliwość sprawnego zarządzania kosztami. W Project & Development Services Poland wzmacniamy współpracę międzydziałową i chcemy docierać do nowych odbiorców naszych usług, a zadanie to w Polsce Południowej powierzyliśmy z przyjemnością Bartłomiejowi Urbankowi, który ma duże doświadczenie w realizacji i prowadzeniu dużych projektów budowlanych i wykończeniowych” – mówi Andrew Frizell, Head of Project & Development Services Poland w Cushman & Wakefield.

Bartłomiej Urbanek z Cushman & Wakefield związany jest od 2019 roku. To inżynier posiadający międzynarodowe doświadczenie zdobyte na dużych projektach infrastrukturalnych i przemysłowych. Jako kierownik robót pracował między innymi przy rozbudowie terminala lotniska w Sztokholmie czy magistrali kolejowej na południu Szwecji. Już w Cushman & Wakefield na swoim koncie ma działanie w roli project managera przy realizacji dwóch dużych projektów przemysłowych, w tym w jednym odpowiadał za przeniesienie technologii Klienta do nowej lokalizacji, biur np. w zabytkowej kamienicy przy Rynku Głownym w Krakowie czy realizacji typu premium w kompleksie Fabryczna Office Park w Krakowie.

Poza bieżącą koordynacja pracy zespołu, Bartłomiej Urbanek zajmie się rozwojem strategii projektowej i współpracy międzydziałowej. Jego zadaniem będzie też dalszy Business Development w miastach regionalnych. Region Południe obejmuje Kraków, Katowice oraz Wrocław.

Tymczasem zespół PDS w Cushman & Wakefield w ramach zmiany struktury pozyskał także nowego Project Managera we Wrocławiu. Krzysztof Ciba ma również doświadczenie zarówno w zarządzaniu projektami, jak i w roli inżyniera budowy.

Author

  • Cushman & Wakefield

    Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 50 tysięcy pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2021 roku jej przychody wyniosły 9,4 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake