Kancelaria CMS otrzymała tytuł Poland Tax Disputes Firm of the Year w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu ITR EMEA Tax Awards. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się 27 września w Londynie.

Nagroda jest wyrazem uznania dla pracy zespołu Postępowań Podatkowych, kierowanego przez Paulinę Karpińską-Huzior, który doradza klientom na wszystkich etapach postępowań przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

„Żyjemy w czasach, gdy liczba zmian w przepisach prawa podatkowego oraz poziom skomplikowania tych przepisów osiąga poziom dotąd niespotykany. Dotyczy to zarówno przepisów krajowych, jak i wspólnotowych. Nie dziwi zatem, iż spory podatkowe stały się jedną z kluczowych praktyk szeroko rozumianego doradztwa podatkowego. Większość prawników podatkowych radzi sobie ze sporami podatkowymi. Paulinę wyróżnia to, iż opanowała tę skomplikowaną sztukę na poziomie absolutnie wirtuozerskim. Ogromne gratulacje dla Pauliny!”, powiedział Andrzej Pośniak, partner zarządzający w kancelarii CMS oraz szef praktyki Podatkowej.

Nagrody ITR Awards przyznawane są w celu uznania dokonań zespołów podatkowych i praktyków podatkowych doradzających w dziedzinie podatków (w tym podatków pośrednich), cen transferowych i sporów podatkowych w 34 jurysdykcjach na całym świecie. Konkurs organizowany jest przez wydawnictwo International Tax Review. Pełne wyniki ITR EMEA Tax Awards 2023 dostępne są tutaj.

Author

  • CMS

    CMS jest międzynarodową kancelarią prawną świadczącą kompleksowe usługi doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz organów administracji. Kancelaria posiada ponad 80 biur w ponad 40 państwach na całym świecie, w ramach których usługi prawne świadczy ponad 5 000 prawników. CMS jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych kancelarii w Polsce, gdzie działa blisko 30 lat. W biurach CMS w Warszawie i Poznaniu pracuje ponad 200 prawników, którzy doradzają klientom działającym we wszystkich sektorach gospodarki. Więcej informacji dostępnych jest na stronie cms.law