Rewolucja w pracy nad sztuczną inteligencją, rosnąca rola big data, dynamiczny rozwój e-commerce i nowych kanałów sprzedaży to w ostatnich latach gorące tematy dla sektora sprzedaży i obsługi klienta. „Jak nowe technologie zmieniają oblicze sprzedaży?” – pod tym hasłem odbędzie się II edycja Polish National Sales Forum, już 5 października 2023 r. w Renaissance Warsaw Airport Hotel. Członkowie British Polish Chamber of Commerce mogą liczyć na 10 proc. zniżkę na bilety. BPCC został partnerem instytucjonalnym wydarzenia!

Forum PNSA to całodniowa, merytoryczna konferencja, której celem jest przegląd najnowszych trendów i praktyk w biznesie. Uczestnictwo w wydarzeniu to okazja do zdobycia nowej wiedzy w zakresie zarządzania w sektorze sprzedaży i obsługi klienta. Forum zapewnia przestrzeń dla dyrektorów, menedżerów oraz pracowników sektora do wymiany wiedzy i doświadczeń zawodowych.

Forum jest inicjatywą Polish National Sales Awards – organizacji, która od ponad piętnastu lat działa na rzecz budowania dobrych praktyk w obszarze sprzedaży i obsługi klienta w Polsce. PNSA co roku nagradza i wyróżnia najlepszych przedstawicieli sektora. Partnerami strategicznymi II edycji Forum Polish National Sales Awards są THINKTANK i Kearney. BPCC jest partnerem instytucjonalnym wydarzenia.

Na scenie II edycji Forum wystąpią klasy polscy i zagraniczni eksperci sektora sprzedaży i obsługi klienta. Poruszona zostanie tematyka m.in. zmian kulturowych w organizacjach, narzędzi AI, po które coraz chętniej sięgamy w codziennej pracy oraz nowoczesnego CRM i machine learningu. Mówcy opowiedzą o nowych technologiach na wszystkich etapach sprzedaży B2B i B2C. Podczas forum goście pokażą również, jak za pomocą tych wszystkich innowacji zwiększyć sprzedaż. Sylwetki wszystkich prelegentów oraz tematyka wystąpień dostępna na stronie wydarzenia – https://pnsf.pl/

Podczas wydarzenia odbędzie się także panel dyskusyjny pt. „Jak przekonać działy sprzedaży w firmach, że cyfryzacja i rozwój AI to dla nich szansa rozwoju?”. W rozmowie udział wezmą: Aneta Jóźwicka – Dyrektor Pionu Corporate Affairs w Provident Polska, Tomasz Klekowski – ekspert ds. transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, Bożena Leśniewska – Wiceprezeska Zarządu Orange Polska, Piotr Mieczkowski – Dyrektor Zarządzający Fundacji Digital Poland, Henryk Mucha – Prezes Zarządu PGNiG Obrót Detaliczny, Borys Stokalski – Partner w firmie RETHINK. Dyskusję poprowadzi Zbigniew Gajewski – partner w THINKTANK.

Bilety z serii „Regular” w cenie 990 zł + VAT są już dostępne. Członkom BPPC przysługuje 10 proc. zniżka na zakup biletów. Wydarzenie odbędzie 5 października 2023 w Renaissance Warsaw Airport Hotel. Dowiedz się więcej na temat II edycji FORUM i kup bilet pod linkiem https://pnsf.pl/

W pierwszej edycji Forum w czerwcu 2022 r. udział wzięło ponad 150 uczestników. Podczas wydarzenia wystąpiło 13 prelegentów z Polski i zagranicy, wśród nich m.in. gen. Roman Polko czy Stuart Lotherington. W konferencji udział wzięli przedstawiciele największych polskich firm – BNP Paribas, PGNiG Grupa Orlen, Orange Polska, Millennium Bank, Kompanii Piwowarskiej, PKO Leasing, ESOLEO czy AXA.

Polish National Sales Awards od ponad 15 lat działa na rzecz rozwoju polskiego sektora sprzedaży i obsługi Klienta poprzez wspieranie przedsiębiorstw przy jednoczesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy. PNSA integruje sektor sprzedaży i obsługi klienta w Polsce oraz nagradza i wyróżnia jego najlepszych przedstawicieli podczas corocznej Gali konkursu Polish National Sales Awards. Organizacja promuje najlepsze standardy sprzedaży oraz tworzy przestrzeń do wymieniania i pozyskiwania wiedzy dotyczącej trendów sprzedaży poprzez organizację FORUM.

Więcej informacji na temat II edycji Forum PNSA oraz wszelkie aktualności znajdują się pod następującymi linkami:

https://pnsf.pl/

http://pnsa.pl

https://www.linkedin.com/company/polish-national-sales-awards/?originalSubdomain=pl

https://www.facebook.com/polishnationalsalesawards/

Author