W ostatnim kwartale 2023 roku podpisanych zostało 6 umów najmu powierzchni zlokalizowanych w 5 budynkach wchodzących w skład kompleksu biurowego Bonarka for Business “B4B”. Transakcje te obejmują: nowe umowy najmu, przedłużenia najmu oraz jedną ekspansję. Do grona najemców projektu B4B dołączyły firmy Apollo Investment i Enetecs, których biura znajdą się odpowiednio w budynkach D i F, a biura Remi/Holding 1 zlokalizowane są w budynku A.   

Firmy Apollo Investment i Enetecs dołączyły w ostatnim czasie do społeczności biznesowej B4B podkreślając atrakcyjność projektu B4B w konkurencyjnym otoczeniu. Projekt rewitalizacji Bonarka for Business, określony w przeszłości przez Revetas Capital, i obejmujący docelowo komponenty biurowe, handlowe, rekreacyjne i mieszkaniowe, urzeczywistnia się w coraz większym stopniu. Tuż obok B4B rozpocznie się wkrótce realizacja inwestycji mieszkaniowej. Funkcje znajdujące się w tej lokalizacji uzupełniają się nawzajem i zaspokajają potrzeby lokalnych społeczności umacniając status parku biurowego B4B, jako jednej z kluczowych inwestycji komercyjnych w południowej części kraju. W B4B swoje biura mają wiodące w sektorach hi-tech, inwestycyjnej i motoryzacyjnej firmy, które zdecydowały się wynająć lub przedłużyć dotychczasowe umowy najmu powierzchni. Dzięki licznym udogodnieniom, wyjątkowym programom społecznościowym oraz dogodnej lokalizacji B4B sprzyja różnorodności, innowacjom i rozwojowi. Nieustannie dążymy do ulepszania naszych obiektów i usług, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych najemców i wyjść na przeciw ich oczekiwaniom. Potwierdzeniem słuszności naszych założeń są trwałe relacje biznesowe, które nawiązaliśmy z naszymi najemcami, i które sprawiają, że firmy wynajmujące powierzchnie w B4B decydują się przedłużać umowy najmu” – mówi Anna Krztoń, Dyrektor ds. Leasingu w TriGranit, odpowiedzialna za wynajem powierzchni w Bonarka for Business.

Kompleks Bonarka for Business „B4B” to wyjątkowa w skali kraju inwestycja biurowa zrealizowana przez TriGranit, będąca dziś największym i renomowanym parkiem biurowym w Krakowie, w skład którego wchodzi 8 budynków biurowych klasy A, dostarczających na rynek łącznie 77 000 mkw. GLA.

Author

  • Bonarka for Business “B4B”

    Bonarka for Business (B4B) jest największym i najbardziej renomowanym kompleksem biurowym w Krakowie. Tworzy go aż osiem budynków klasy A, oferujących łącznie 75 000 m² powierzchni najmu. Jako część rozległego projektu rekonstrukcji miejskiej – wyróżniająca się unikalną estetyką, korespondującą z imponującym dziedzictwem historycznym – został wyróżniony licznymi nagrodami, w tym m.in. „artURBANICA 2012”. Bonarka for Business sąsiaduje z największym centrum handlowym w Krakowie. Wszystko to sprawia, że B4B jest idealną lokalizacją dla biznesu. Oferuje – na miejscu i w pobliżu – szeroki wachlarz udogodnień i usług. Obejmują one: ponad 230 sklepów, dużą strefę parkingową, hipermarket, restauracje, kawiarnie, centrum medyczne, klub fitness, przedszkole oraz żłobek, BookPoint (punkt wymiany książek), punkty napraw, kładkę pieszo-rowerową oraz wiele innych. Kompleks biurowy Bonarka for Business znajduje się w dzielnicy Podgórze. Jest dobrze skomunikowany z każdą częścią Krakowa: 12 linii autobusowych, 4 przystanki tramwajowe oraz stacja kolejowa Bonarka. W 2022 roku firma Revetas Capital zainwestowała w otwarcie nowego udogodnienia dla pracowników – „B4B Oasis”. To 5 820 m² przestrzeni zielonej wybudowanej na planie amfiteatru, zaprojektowanej tak, by służyła jako innowacyjne miejsce do pracy, spotkań i relaksu.