Od 2020 roku badamy polskie spółki z sektora produkcji materiałów budowlanych, generalnego wykonawstwa i deweloperskiego, obserwując tym samym kierunki i trendy w rozwoju branży.

Wierzymy, że dzięki sformułowanym wynikom zarówno nam, jak i firmom dużo łatwiej jest dostosować charakter prowadzonej działalności do dominujących trendów i kluczowych wyzwań, z którymi mierzy się obecnie branża.

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli sektora budowlanego do udziału w tegorocznym badaniu. Na Państwa odpowiedzi czekamy do 31 lipca 2023 roku.

Zgromadzone wnioski zamkniemy w formule raportu, który pozwoli Państwu na porównanie i ocenę sytuacji prowadzonego biznesu, z wynikami odnotowanymi na przestrzeni całego sektora budowlanego.

O badaniu

Wypełnienie formularza zajmuje ok. 15 min.

Podanie danych kontaktowych nie jest obowiązkowe, ale pozwala na otrzymanie raportu z wynikami badania.

Organizatorzy nie śledzą indywidualnych odpowiedzi. Zostaną one wykorzystane wyłącznie do celów statystycznych, do zaobserwowania trendów.

Partnerem projektu “Build The Future” jest magazyn Builder i Dun & Bradstreet.

Aby wziąć udział w badaniu wypełnij ankietę.

Author

  • PwC

    W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób, w tym niemal 1500 w zespołach technologicznych.