Zapraszamy Państwa do wspólnej odpowiedzi na to, i wiele innych pytań przy okazji kolejnej edycji Badania branży budowlanej w Polsce prowadzonego w ramach projektu “Build The Future”  przez magazyn “Builder” i firmę doradczą PwC Polska oraz Dun & Bradstreet.

Wydaje się, że testowanie odporności branży budowlanej w odpowiedzi na nowe wyzwania, w przeciągu ostatniego roku osiągnęło swoje epicentrum. Wojna w Ukrainie, wzrost kosztów, rosnące wymagania ESG (ang. Environmental, Social and Governance), a więc kwestii związanych z ładem środowiskowym, społecznym i korporacyjnym – to tylko kilka z wielu wyzwań, z którymi są zmuszone zmierzyć się polskie firmy budowlane.

Zmotywowani nowymi wyzwaniami stojącymi przed branżą, pragniemy poznać Państwa perspektywę podczas badania, do którego zapraszamy wszystkie podmioty prowadzące swój biznes na rynku budowlanym. W naszej ankiecie znajdą się stałe i niezmieniające się z roku na rok pytania, które posłużą do celów porównawczych z odpowiedziami z ubiegłych lat. Pojawiły się też nowe pytania, dostosowane do obecnych wyzwań, zmieniającego się otoczenia gospodarczego i trendów na rynku.

Wyniki przeprowadzonego badania zamkniemy w formie raportu, którego premiera odbędzie się jesienią tego roku.

Do głównych korzyści dla Państwa wynikających z udziału w badaniu, jest przede wszystkim możliwość porównania pozycji Państwa przedsiębiorstwa ze skalą całego sektora budowlanego. Ponadto wypełnienie formularza skłania do refleksji nad prowadzonym biznesem i być może zainspiruje Państwa do podjęcia nowych działań w jego obszarze.

Aby wziąć udział w badaniu wypełnij ankietę.

O badaniu:

  • Wypełnienie formularza zajmuje ok. 15 min.
  • Podanie danych kontaktowych nie jest obowiązkowe, ale pozwala na otrzymanie raportu z wynikami badania.
  • Organizatorzy nie śledzą indywidualnych odpowiedzi. Zostaną one wykorzystane wyłącznie do celów statystycznych, do zaobserwowania trendów.

Author

  • PwC

    W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób, w tym niemal 1500 w zespołach technologicznych.