VeloBank we współpracy z Prudential, oferującym w Polsce ubezpieczenia pod marką Pru, rozwija swoją ofertę ubezpieczeniową o kolejne produkty dla klientów indywidualnych. Po udanym czerwcowym starcie kooperacji pomiędzy bankiem a ubezpieczycielem, w wyniku której klientom zaoferowane zostało ubezpieczenie na życie Komfort Życia, przyszedł czas na dalszy rozwój oferty ubezpieczeniowej w VeloBanku.

Tym razem, wspólnie z Pru, VeloBank zaproponuje klientom aż 4 nowe rozwiązania ubezpieczeniowe, łączące ubezpieczenie na życie z oszczędzaniem na przyszłość i gromadzeniem kapitału. Start w życie, Emerytura bez obaw, Pewny kapitał i Oszczędności bez obaw to sprawdzone i docenione przez klientów rozwiązania znane już z oferty Pru w innych kanałach sprzedaży ubezpieczyciela. Teraz klienci VeloBanku będą mogli wygodnie kupić każdą z tych umów w oddziałach sieci własnej banku.

W centrum zainteresowania VeloBanku są zawsze klienci. Wiemy, że mają oni obawy dotyczące przyszłości i swoich finansów, dlatego rozszerzając naszą współpracę z Pru zapewniamy im ofertę polis, która kompleksowo adresuje zarówno potrzeby ubezpieczeniowe na wypadek niekorzystnych zdarzeń losowych, jak również chęć budowania poduszki finansowej na przyszłość. Razem z Pru zadbaliśmy o to, by na półkę z ubezpieczeniami w VeloBanku trafiły rozwiązania dopasowane do konkretnych oczekiwań klienta i momentu życia, w którym aktualnie się znajduje – mówi Michał Staniszewski, Dyrektor Biura Bancassurance w VeloBanku.

Nową ofertę ubezpieczeń Pru dla klientów VeloBanku tworzą 4 produkty:

  • Start w życie to rozwiązanie skierowane przede wszystkim do osób, które chcą zabezpieczyć finansowo na przyszłość swoją pociechę. W ramach ubezpieczenia klienci zyskują możliwość regularnego odkładania środków na start w dorosłe życie swoich dzieci, np. środków pochodzących z programów społecznych, takich jak 500+.
  • Emerytura bez obaw to z kolei propozycja dla tych, którzy myślą o swojej przyszłości i emeryturze. W ramach tego rozwiązania klienci, dzięki regularnemu odkładaniu środków, w połączeniu z ubezpieczeniem, mogą niewielkim wysiłkiem zebrać kapitał, który pomoże im zachować i zabezpieczyć dobry poziom życia na emeryturze.
  • Oszczędności bez obaw przeznaczone są dla klientów poszukujących rozwiązania, które pomoże zebrać im kapitał na realizację w przyszłości określonego planu lub marzenia.
  • Pewny Kapitał odpowiada na potrzeby tych, którzy dysponują wolnymi środkami i pragną zbudować kapitał na przyszłość, a jednocześnie chcą zapewnić sobie ochronę ubezpieczeniową.

Cieszymy się, że rozwiązania Pru, łączące ubezpieczenie z oszczędzaniem, będą dostępne dla szerokiej grupy klientów VeloBanku, którzy mają różne oczekiwania wynikające z ich sytuacji życiowej. Inne potrzeby ma osoba, której właśnie urodziło się dziecko i chce zabezpieczyć je finansowo na przyszłość, np. aby mogło sfinansować studia, czy kupić pierwsze mieszkanie, a inne osoba, która ma już zgromadzony pewien kapitał i jej troską jest raczej to, aby w przyszłości, na emeryturze mogła zachować swój dotychczasowy standard życia. Dlatego w ofercie mamy kilka różnych produktów, które odpowiadają specyficznym potrzebom i oczekiwaniom klientów – komentuje Grzegorz Jasienowski, Dyrektor Departamentu Zewnętrznych Kanałów Dystrybucji Prudential w Polsce, towarzystwa ubezpieczeniowego oferującego ubezpieczenia pod marką Pru.

Więcej informacji o ubezpieczeniach Pru dostępnych w VeloBanku można znaleźć na www.velobank.pl/ubezpieczenia. Oferta dostępna jest w oddziałach sieci własnej VeloBanku.

Author