Do działu doradztwa inwestycyjnego międzynarodowej firmy doradczej Savills w Polsce dołączył Aleksander Loster, doświadczony ekspert z ponad 20-letnim  doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych.

Aleksander Loster objął stanowisko dyrektora w zespole doradztwa inwestycyjnego Savills w Polsce, na czele którego od 2023 roku stoi Mark Richardson. Aleksander będzie odpowiadał za współpracę z międzynarodowymi funduszami inwestycyjnym w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości handlowych i przemysłowo-magazynowych oraz aktywów z sektorów alternatywnych .

Przed dołączeniem do Savills, Aleksander pracował w Atrium Real Estate, pełniąc funkcję starszego menadżera inwestycyjnego (Senior Investment Manager), a także w  Cushman & Wakefield. Aleksander był również współzałożycielem butikowej agencji doradztwa inwestycyjnego Pro Value. W trakcie ponad 20-letniej kariery zawodowej, doradzając w transakcjach o łącznej wartości ponad 1,88 mld euro, których przedmiotem były m.in. aktywa z sektora handlowego oraz PRS.

„Dołączenie Aleksandra to kolejny krok w kierunku wzmocnienia naszej oferty dla inwestorów w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Cieszę się, że do zespołu doradztwa inwestycyjnego Savills dołącza ekspert, którego doświadczenie po stronie klienta, jak i firm doradczych pozwoli nam z wyprzedzeniem przygotować się na powrót pozytywnego sentymentu inwestorów na rynek” – mówi Mark Richardson, dyrektor działu doradztwa inwestycyjnego w Savills w Polsce.

Author

  • Savills

    Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.