Events

Location

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy
Młyńska 12, Poznań, Poland
Category

Weather

Partly cloudy
Partly cloudy
21 °C
Wind: 6 KPH
Humidity: 46 %
Feels like: 21 °C

Upcoming events

Date

16 June 2023
Expired!

Time

14:00 - 16:00

Cost

Free

Events Inauguracyjne spotkanie Klubu Lawyers-in w Poznaniu

Otoczenie prawne biznesu jest coraz bardziej dynamiczne i często trudno przewidywalne. W szybko zmieniającej się rzeczywistości prawnej przedsiębiorcy oczekują od swoich wewnętrznych doradców skutecznej opieki prawnej, opartej na rozwiązaniach, które dotrzymają tempa potrzebom biznesowym. Nie w każdym przypadku najbardziej optymalne rozwiązania będą sprawdzać się w działalności danego przedsiębiorstwa. W takich przypadkach cenna jest wymiana spostrzeżeń i doświadczeń, która sprzyja tworzeniu skutecznych i dopasowanych rozwiązań prawnych.

Dostrzegając potrzebę stworzenia przestrzeni, w której wewnętrzni doradcy prawni mogliby wymienić się spostrzeżeniami na najbardziej aktualne tematy prawne i podzielić się wyzwaniami wynikającymi z bieżącej praktyki, chcemy zaprosić Państwa do udziału w inauguracyjnym spotkaniu Klubu Lawyers-in w Poznaniu. Naszym celem jest stworzenie przyjaznych warunków dla wymiany wiedzy i najlepszych praktyk.

Zapraszamy wszystkich prawników wewnętrznych do dołączenia do naszej inicjatywy. Jesteśmy przekonani, że spotkania w wąskim gronie pozwolą wspólnie dotrzeć do najlepszych rozwiązań prawnych oraz stworzyć wartościowe relacje.

Podczas najbliższego spotkania, poza omówieniem bieżących wyzwań, proponujemy omówienie poniższej tematyki:

  • Kontrola trzeźwości pracowników – czy zawsze to tylko możliwość pracodawcy?
  • Sygnaliści – przygotowania czas start
  • Jak reagować na wniosek pracownika o bardziej przewidywalne warunki pracy?

Organizatorem wydarzenia jest Brytyjsko Polska Izba Handlowa. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy.

Hourly Schedule

Agenda

14.00 - 14.10
Przedstawienie idei Klubu i uczestników
14.10 - 14.30
O czym należy pamiętać w kontekście nowelizacji prawa pracy i przygotowując się do wdrożenia polityk z zakresu ochrony sygnalistów?
14.30 - 15:30/16:00
Swobodna dyskusja przy kawie
X