Strona wydarzenia

WHISTLEBLOWING SUMMIT

Konferencja online o skutecznym i bezpiecznym zarządzaniu informacją istotną dla firmy

Zapraszamy na najbardziej merytoryczną konferencję online w Polsce przedstawiającą zagadnienie sygnalistów, która odbędzie się 8 października 2020 r.

Przygotuj się z nami do rewolucji w przepisach!
Do 17 grudnia 2021 r. wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej zobowiązane są do wdrożenia wymogów dyrektywy unijnej z października 2019 r., dotyczącej systemowej ochrony sygnalistów (osób informujących o nadużyciach). Wymogi dyrektywy określają szereg obowiązków, które pod groźbą sankcji będą musiały spełnić zarówno organizacje publiczne, jak i prywatne zatrudniające powyżej 50 pracowników.

Uczestnictwo w wydarzeniu to aż 7 korzyści:


1.    Szeroki zakres tematyczny
Przedstawimy najważniejsze zagadnienia dotyczące whistleblowingu z obszaru prawa, technologii, psychologii i zarządzania, w tym m.in. z obszaru bezpieczeństwa systemów whistlebowingowych oraz przetwarzania danych osobowych. Powiemy także o najważniejszych wymogach dyrektywy UE o ochronie sygnalistów, które obejmą wszystkie podmioty publiczne i prywatne zatrudniające powyżej 50 pracowników.

2.    Live streaming 4 paneli tematycznych z udziałem 23 ekspertów
Otrzymają Państwo pełen dostęp LIVE do wszystkich prezentacji podczas konferencji i aż 4 paneli tematycznych prezentowanych przez ponad 8 godzin, w tym przedstawiających ciekawe case studies.

3.    Wirtualny networking
Będzie można wziąć udział w dyskusji na czacie z wszystkimi prelegentami konferencji, udostępnimy sesje pytań i odpowiedzi  w czasie rzeczywistym oraz wymianę doświadczeń.

4.    Nagrania z konferencji
Otrzymają Państwo dostęp do nagrania video wszystkich prelekcji (ważne przez 6 miesięcy po konferencji).

5.    Licencja na grupowe odtwarzanie
Jeden login umożliwia dostęp z jednego urządzenia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby oglądać prezentację z całym zespołem.

6.    Oszczędność czasu i brak dodatkowych kosztów
Konferencja w trybie online oszczędza Państwa czas i nie generuje dodatkowych kosztów dojazdu i noclegu.

7.    Bezpieczeństwo danych
Konferencja odbędzie się w profesjonalnym studiu zapewniającym najwyższą jakość obrazu, dźwięku i przesyłu danych.

Wydarzenie jest dedykowane wszystkim osobom poszukującym rzetelnej, praktycznej i użytecznej wiedzy na temat skutecznego wdrożenia i utrzymania systemu dla sygnalistów zapewniającego dbałość o właściwe relacje międzyludzkie w organizacji, a co najważniejsze – uwzględniającego wymogi unijnej dyrektywy w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii.

Pełna agenda spotkania i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie wydarzenia: www.whistleblowingsummit.pl.

Dla członków BPCC przewidziany jest kod rabatowy w wysokości 50zł. Aby otrzymać zniżkę napisz na adres portal@bpcc.org.pl.

Events
2020-10-08, 09:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: On-line
Organizator: Rödl & Partner, BPCC