Jacek Kostrzewski, Dyrektor Zarządzający Gleeds Polska, otrzymał nominację na Członka Zarządu firmy z dniem 7 marca 2023. Jacek Kostrzewski odpowiada za kształtowanie strategii Spółki, zarządzanie jej działalnością oraz dalszy rozwój firmy na polskim rynku w zakresie obecnych, jak i nowych usług i sektorów. Jego znajomość lokalnego rynku nieruchomości i budownictwa, kultury organizacji oraz jej zespołu gwarantują zrównoważony rozwój korzystny dla klientów, pracowników i podmiotów współpracujących.

Jacek Kostrzewski jest związany z Gleeds Polska od ponad 25 lat. Współtworzył aktualny sukces Gleeds Polska, której zespół liczący ponad 150 osób w 7 lokalizacjach jest jednym z największych oddziałów Gleeds spośród 25 krajów w których firma ma swoje biura na świecie. Przez cały przebieg kariery w Gleeds skutecznie i z zaangażowaniem współpracował w zakresie podejmowania decyzji i działań strategicznych, pozytywnie wpływając na nieustanny rozwój firmy.

Jacek ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Inżynierii Lądowej oraz studia podyplomowe dotyczące zarządzania w Szkole Głównej Handlowej. Jest członkiem RICS od 2008 roku. Jacek był zaangażowany w najbardziej znaczące inwestycje realizowane przez Gleeds Polska, takie jak m.in. Cosmopolitan, Złota44, Q22, SKYSAWA czy też wielkopowierzchniowe centra e-commerce.

Author