Szanowni Państwo,

w imieniu PwC oraz Stowarzyszenia Firm Rodzinnych (Family Business Network Poland) chcielibyśmy serdecznie zaprosić do udziału w globalnym Badaniu Firm Rodzinnych.

Głównym celem badania jest analiza wyzwań, trendów i możliwości, jakie pojawiają się przed firmami rodzinnymi. Chcielibyśmy poznać Państwa opinię o  wpływie kluczowych w dzisiejszym świecie tematów na prowadzenie biznesu. Dane, które zbierzemy, pozwolą nam na opracowanie raportu zawierającego praktyczne przykłady i wskazówki dla właścicieli oraz osób zarządzających firmami rodzinnymi. Dodatkowo, udział w badaniu może być dobrą okazją dla wszystkich respondentów do zastanowienia się nad niektórymi bardzo ważnymi aspektami ich firm i własności rodzinnej.

Aby wziąć udział w badaniu, należy wypełnić ankietę. Ankieta dostępna jest w języku polskim. Prosimy o jej wypełnienie do 23 grudnia. Zapewniamy pełną anonimowość Państwa odpowiedzi.W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu z Mileną Konieczko-Arentowicz, , 519 507 660.

O badaniu

Family Business Survey to badanie przeprowadzane przez PwC na całym świecie. Roczne obroty uczestniczących firm wynoszą od 5 mln $ do ponad 6 mld $. Prawie 3000 właścicieli firm rodzinnych z 87 krajów wzięło udział w poprzedniej edycji badania.

Author

  • PwC

    W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób, w tym niemal 1500 w zespołach technologicznych.