Strona wydarzenia

Zarządzanie tożsamością i dostępem

Wdrożenie systemu do zarządzania tożsamością i dostępem (IAM, czyli Identity Access Management) kojarzy się z długotrwałym, złożonym projektem, obarczonym istotnym ryzykiem komplikacji, czy wręcz niepowodzenia.

Na szczęście można inaczej. Połączenie nowoczesnego i innowacyjnego rozwiązania chmurowego SailPoint IdentityNow, wraz z dostosowaną do narzędzia metodyką wdrożeniową KPMG Powered Identity pozwala na dużą oszczędność czasu oraz ograniczenie kosztów i ryzyka projektowego.

Podczas webcastu omówimy na czym polega specyfika tego podejścia. Wskażemy co jest kluczowe, by wdrożyć system IAM szybko i sprawnie. Zademonstrujemy również narzędzie SailPoint IdentityNow, którego wdrożenie to krok milowy na drodze do prawdziwego „zero trust”, stanowiącego obecnie Święty Graal nowocześnie zarządzanego przedsiębiorstwa w obszarze cyberbezpieczeństwa.
 
Webcast „Zarządzanie tożsamością i dostępem. SailPoint IdentityNow + KPMG Powered Identity – sposób na duży krok w kierunku „zero trust” bez ryzyka potknięcia” odbędzie się 10 maja 2022 r., w godz. 11:00 – 12:00

Agenda:
 
●    Zero Trust i nowoczesne zarządzanie tożsamością cyfrową
●    KPMG Powered Identity – sposób na szybkie i bezpieczne wdrożenie IAM
●    SailPoint IdentityNow – demonstracja na żywo

Rejestracja
Zgłoszenia za pośrednictwem formularza online przyjmujemy do czasu rozpoczęcia spotkania tj. do 10 maja 2022 r. do godz.11:00.
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po rejestracji i akceptacji zgłoszenia. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń ze służbowych adresów e-mail. Organizator webcastu zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość odwołania wydarzenia.

Media Partners
2022-05-10, 11:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Online
Organizator: KPMG