Strona wydarzenia

Tygrysice Biznesu – nowy projekt kancelarii GESSEL

13-14 maja na Torwarze odbędzie się VIII Kongres Kobiet. „Równość, aktywność, demokracja” to hasła tegorocznego wydarzenia.

„Aktywność” to również jedna z dewiz Kancelarii GESSEL, zależy nam na aktywnym promowaniu i wspieraniu przedsiębiorczych postaw – dlatego stworzyłyśmy projekt TYGRYSICE BIZNESU - PRZEDSIĘBIORCZE KOBIETY DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET.

Nasz projekt rozpoczynamy cyklem indywidualnych spotkań w trakcie Kongresu Kobiet, na które w roli doradców zaprosiłyśmy wyróżniające się kobiety biznesu, z którymi na co dzień współpracujemy – działające w ramach funduszy dokonujących inwestycji w spółki, w bankach, stowarzyszeniach inwestorów.

Indywidualne spotkania adresowane są do osób, które mają pomysł na biznes i planują postawić pierwszy krok na drodze do własnej firmy lub kobiet, które prowadzą już swój biznes i chciałyby zasięgnąć porady lub omówić swoje pomysły z doświadczonymi osobami. Razem dokonamy analizy mocnych i słabszych aspektów przedsięwzięcia i przekażemy cenne wskazówki.

Jeżeli masz pomysł na biznes i chcesz omówić go z gronem doświadczonych ekspertów – nasz projekt jest przeznaczony właśnie dla Ciebie!!!

Co zrobić, aby wziąć udział w spotkaniu?

  • przyślij na adres: tygrysicebiznesu@gessel.pl swoje dane – imię, nazwisko, email, telefon

  • przygotuj krótki opis planowanego przedsięwzięcia,

  • kancelaria GESSEL skontaktuje się z Tobą w sprawie umówienia terminu w trakcie Kongresu Kobiet w dniu 13 maja 2016 r. (informację o dokładnej godzinie spotkania otrzymasz mailem).

Więcej o Kongresie:
//www.kongreskobiet.pl/pl-PL/news/show/zarejestruj_sie_na_viii_kongres_kobiet

Media Partners
2016-05-13, 11:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa Centralnego Ośrodka Sportu "TORWAR", ul. Łazienkowska 6A, Warszawa
Organizator: GESSEL

Słowa kluczowe: kongres kobiet