Strona wydarzenia

Speed Business Meeting w Poznaniu

Speed Business Meeting to unikalna formuła spotkań biznesowych, w których uczestnicy biorą udział w serii spotkań bezpośrednich. SBM składa się z trzech 20-minutowych sesji, podczas których goście zostają usadzeni przy kilkuosobowych stolikach by zaprezentować swoją firmę i ofertę.

 

we współpracy ze Złotymi Sponsorami:

 

oraz Srebrnym Sponsorem:

,,When You are in business need, meet some others, but with speed!”

Agenda:

17.00 – 17.15 Rejestracja
17.15 – 17.45 Oficjalne Otwarcie
17.45 – 18.45 SPEED BUSINESS MEETING
18.45 – 21.00 BUSINESS MIXER

Prosimy o wypełnienie załączonego formularza i podanie informacji jakie branże, lub firmy Państwa najbardziej interesują, a także zabranie większej ilości wizytówek .

Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje pierwszeństwo zgłoszeń.

W przypadku nie przybycia na spotkanie mimo wcześniejszego zarejestrowania się przy jednoczesnym braku odwołania obecności do 48h przed wydarzeniem, naliczona zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł netto.

Uwaga: na spotkanie Speed Business Meeting (godz. 17.00 – 18.45) zapraszamy tylko jednego przedstawiciela firmy. Pozostałych  uczestników zapraszamy na  Business Mixer  o godz. 18.45.

Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Prosimy o przesłanie zgłoszeń najpóźniej do 16 lutego 2016

Regulamin wydarzenia

Grant Thornton to jedna z wiodących organizacji audytorsko-doradczych na świecie. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie ponad 2 600 partnerów oraz 40 000 pracowników Grant Thornton dostępne są dla klientów w ponad 130 krajach. W Polsce działamy od 23 lat, a ponad 300-osobowy zespół oraz obecność w kluczowych aglomeracjach (Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków i Toruń) zapewniają nam bliski kontakt z klientami oraz umożliwiają realizację wymagających projektów w obszarze usług audytorskich, doradztwa podatkowego, gospodarczego, europejskiego oraz prawnego, a także outsourcingu rachunkowości, kadr i płac bez względu na wielkość, rodzaj i lokalizację biznesu klienta. Klienci firmy to ponad 1000 podmiotów, w tym kilkadziesiąt spółek notowanych na GPW oraz firmy z top 500 największych przedsiębiorstw działających w naszym kraju. Grant Thornton jest wyłącznym partnerem Grant Thornton International w Polsce.


GRANT THORNTON INTERNATIONAL
Grant Thornton jest jedną z czołowych, globalnych organizacji zrzeszających niezależne firmy audytorskie, doradztwa podatkowego oraz konsultingu biznesowego. Firmy te pomagają dynamicznym organizacjom wyzwolić ich potencjał rozwoju poprzez świadczenie praktycznych, wybiegających w przyszłość usług doradczych. Proaktywne zespoły projektowe, kierowane przez otwartych na klienta partnerów, wykorzystują wiedzę, doświadczenie i instynkt, by analizować złożone problemy przedsiębiorstw prywatnych, spółek giełdowych oraz firm sektora publicznego i pomagać tym przedsiębiorstwom w poszukiwaniu właściwych rozwiązań. Więcej informacji na temat Grant Thornton International można uzyskać na stronie internetowej www.gti.org

 

Networking
2016-02-23, 17:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Hotel IBB Andersia, Plac Andersa 3, Poznań
Organizator: British Polish Chamber of Commerce

Słowa kluczowe: BPCC, Speed Business Meeting

Relacja z wydarzenia

23 lutego 2016 roku w Hotelu Andersia miało miejsce kolejne wydarzenie organizowane przez Brytyjsko Polską Izbę Handlową we współpracy z Niemiecko-Polską Izbą Przemysłowo-Handlową, Belgijską Izbą Handlową, Skandynawsko-Polską Izbą Handlową, Szwajcarską Izbą Handlową w Polsce, Polsko –Francuską Izbą Handlową.

Szczegóły relacji...