Strona wydarzenia

Speed Business Meeting ONLINE

Belgijska Izba Gospodarcza, Brytyjsko Polska Izba Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Polsko - Hiszpańska Izba Gospodarcza, Irlandzko - Polska Izba Gospodarcza, Polsko – Kanadyjska Izba Gospodarcza, Niderlandzko – Polska Izba Gospodarcza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza Gospodarcza i Włoska Izba Handlowo – Przemysłowa w Polsce serdecznie zapraszają na pierwszy International Business Meeting ONLINE

 Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie firmy mogą dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców dzięki współpracy pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi. Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań online z przedstawicielami wybranych branż.

Każdy zgłoszony uczestnik zostaje przydzielony do kilku grup, w których spotka się z innymi 5 osobami. Sesja w każdej grupie trwa ok. 20 minut. Po zakończeniu sesji, po komunikacie on-line informacji od moderatora, uczestnik przesiada się do wskazanej mu wcześniej kolejnej grupy (numery stolików otrzymają Państwo przed mixerem). Jest to jedyna w swoim rodzaju formuła networkingowa pozwalająca w krótkim czasie zdobyć wiele kontaktów.  Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym. Zamiast tradycyjnej wymiany wizytówek tym razem zachęcamy do dołączenia do specjalnej grupy Linkedin! Każdy uczestnik otrzyma w potwierdzeniu udziału link do zamkniętej grupy na LinkedIn.

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (tylko 1 osoba z firmy). Uczestnictwo jest bezpłatne dla firm zrzeszonych w izbach organizujących wydarzenie.

Rejestracja jest otwarta do 23 listopada.

Program:

12.00 – 12.50   Możliwość próby technicznej

13.00 – 13.15   Otwarcie i panel dyskusyjny

13.15 – 15.30   Business Mixer

 

Regulamin spotkania i informacje techniczne

 

Instrukcja dla uczestników spotkania

Networking
2020-11-25, 13:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: online
Organizator: International Chambers of the IGCC