Strona wydarzenia

Speed Business Meeting

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, wraz z 11 izbami handlowymi w Polsce: belgijską, francuską, hiszpańską, irlandzką, kanadyjską, niderlandzką, niemiecką, portugalską, skandynawską, szwajcarską i ukraińską  serdecznie zaprasza na Speed Business Meeting, który odbędzie się 5 listopada 2019 r. o godz. 18.00, w Warsaw Marriott Hotel, Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa.

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielami wybranych branż.

Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoba z firmy). W drugiej części spotkania - Business Mixerze - może wziąć udział druga dodatkowa osoba z firmy. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny dla firm zrzeszonych w BPCC.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przed rejestracją prosimy zapoznać się z regulaminem spotkania (dostępny poniżej).

Program:

17.30 – 18.00 Rejestracja
18.00 – 18.20

Otwarcie i debata na temat digitalizacji w firmach

18.20 – 20.10

Speed Business Meeting

20.10 – 21.30

Business Mixer

Regulamin spotkania Speed Business Meeting

  1. Z każdej firmy zainteresowanej spotkaniem może wziąć udział tylko jedna osoba.

  2. W dniu spotkania, po przybyciu każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują spotkania z firmami z branży, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

  3. Uczestnicy zostaną podzieleni na maks. 10-osobowe grupy. W każdej grupie dany uczestnik w ok. 2 minutowej wypowiedzi przedstawi się pozostałym członkom grupy. Po ok. 20 minutach i wymianie wizytówek z uczestnikami danej grupy każdy przejdzie do kolejnej grupy, zgodnie z przedstawionym na wstępie indywidualnym harmonogramem. Ilość grup, w których uczestnik będzie mógł przedstawić własną firmę uzależniona będzie od ilości zgłoszeń.

  4. Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

  5. Rozmowy będą prowadzone w języku polskim i/ lub angielskim.

  6. Dla członków BPCC udział w spotkaniu jest bezpłatny

  7. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoja obecność, ale nie wezmą udziału i nie odwołają go do dnia 30.10.2019, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 200 PLN + VAT

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA. BRAK WOLNYCH MIEJSC

Networking
2019-11-05, 18:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Warsaw Marriott Hotel, Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
Organizator: British Polish Chamber of Commerce