Strona wydarzenia

Rynek magazynowy w Polsce

Zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie grupy roboczej BPCC ds. budownictwa i nieruchomości.

Tym razem przyjrzymy się rynkowi magazynowemu w Polsce. Jak wygląda podaż i popyt? Co w ostatnim czasie miało największy wpływ na sytuację na rynku? Jakich stawek czynszu możemy spodziewać się w nadchodzącym okresie?

Zaprezentujemy również wyniki raportu zatytułowanego „Manufacturing Risk Index 2017”, omawiającego sektor przemysłowy, zachodzące w nim zmiany i ich konsekwencje dla przedsiębiorstw produkcyjnych na świecie.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 22 marca o godz: 9:30 w siedzibie BPCC (ul. Zielna 37, wejście C, 9 piętro)

Naszymi ekspertami będą:

Tom Listowski - Partner, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych oraz Relacji w Klientami Korporacyjnymi w Regionie CEE

Joanna Sinkiewicz - Dyrektor ds. Kluczowych Klientów i Reprezentacji Najemców

z firmy Cushman&Wakefield

RSVP poprzez formularz on-line.

Policy Groups
2017-03-22, 09:30 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: BPCC, ul. Zielna 37, wejście C, 9 piętro
Organizator: BPCC, Cushman & Wakefield

Słowa kluczowe: rynek magazynowy

Relacja z wydarzenia

Relacje z wydarzeń w grupie

Start-upy i ich rola w rewitalizacji przestrzeni miejskiej

W dniu 28 października br. w warszawskim Teatrze Scena Prezentacje odbyła się wspólna konferencja Grup Roboczych ds. Budownictwa oraz Telekomunikacji, Mediów i Technologii Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej (BPCC). Członkowie BPCC mogli zapoznać się z perspektywami rozwoju Warszawy. Firmy Capital Park i Cushman & Wakefield zorganizowały konferencję w centralnie położonej, dawnej Fabryce Norblina z XIX wieku, która zostanie zrewitalizowana jako obiekt wielofunkcyjny ArtN. Kompleks ArtN stanie się miejscem współpracy pomiędzy start-upami i korporacjami.

Szczegóły relacji...

Odwrócony VAT – konsekwencje dla branży budowlanej

11 kwietnia BPCC w ramach prac grup roboczych ds. podatków i reformy finansów oraz nieruchomości i budownictwa współorganizowała wspólnie z firmą KR Group spotkanie „Odwrócony VAT – konsekwencje dla branży budowlanej”.

Szczegóły relacji...

Odwrócony podatek VAT w budownictwie

29 sierpnia BPCC w ramach prac Grupy Roboczej ds. podatków i reformy finansów zorganizowało spotkanie „Odwrócony VAT w budownictwie”.

Szczegóły relacji...