Strona wydarzenia

RODO w HR

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z Grant Thornton zaprasza na bezpłatne webinarium: RODO w HR które odbędzie się 28 czerwca br. o godzinie 10:00.

Przygotowaliśmy dla Państwa szkolenie przedstawiające tematykę przetwarzania własnych zasobów ludzkich w działach HR. Omawiane zagadnienia są istotne dla każdego przedsiębiorcy. W ramach szkolenia przejdziemy przez wszystkie etapy związane z realizacją stosunku pracy, tj. od onboardingu, poprzez pracę, jak i offboarding i rozstanie z pracownikiem.

Agenda webinarium:
- omówienie zasad przetwarzania danych i przedstawienie przydatnych wskazówek do rekrutacji,
- omówienie kwestii dotyczących przetwarzania danych pracowników, tj. zakresu danych, podstaw przetwarzania, monitoringu, jak i wskazania czynności dozwolonych i niedozwolonych dla pracodawcy,
- omówienie przypadku przetwarzania danych osobowych quasi pracowników i pracowników tymczasowych,
- wskazówki dotyczące archiwizacji danych i okresów przetwarzania danych,
- blok poświęcony na pytania użytkowników.
 
Spotkanie poprowadzi dla Państwa:
Kacper Rączkowiak - Starszy specjalista ds. ochrony danych osobowych, Departament Outsourcingu Grant Thornton
Odpowiada za obsługę klientów w zakresie wdrożenia i dostosowania ich organizacji do wytycznych Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), obsługę klientów z zakresu bieżącego doradztwa w obszarze ochrony danych osobowych, a także pod kątem outsourcingu funkcji inspektora ochrony danych.
Obecnie związany z Grant Thornton. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w dziale prawnym grupy kapitałowej sektora usług handlowych gdzie pełnił także funkcję administratora bezpieczeństwa informacji. Karierę zawodową rozpoczynał w administracji samorządowej. Wiedzę pogłębiał na szkoleniach i warsztatach z zakresu ochrony danych osobowych.
Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
 

Media Partners
2021-06-28, 10:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Online
Organizator: WSSE "INVEST-PARK", Grant Thorton