Strona wydarzenia

Nowa perspektywa finansowa 2014-2020 Jak skutecznie ubiegać się o dotację.

Brytyjsko- Polska Izba Handlowa oraz PWB mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu, które poświęcone będzie pomocy publicznej oraz zasadom pozyskiwania grantów na projekty inwestycyjne i projekty badawczo rozwojowe.


Pozyskiwanie pomocy publicznej to proces. Od przygotowania koncepcji projektu, analizy możliwości otrzymania wsparcia, przez przygotowanie kompletnej dokumentacji aplikacyjnej, aż do rozliczenia otrzymanej dotacji. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jak przygotować się do nowej perspektywy finansowej 2014-2020, jak zmieniły się zasady pomocy publicznej i jak skutecznie ubiegać się o dotację.

Prelegent:

Przemysław Kowalski - Absolwent AE w Poznaniu. Od początku kariery zawodowej związany z Grant Thornton - firmą, w której zaczął pracę już na studiach. Dziś odpowiedzialny za rozwój PWB. Doświadczenia zawodowe zdobywał biorąc udział w badaniu sprawozdań finansowych wielu spółek (Biegły Rewident, nr rej. 12004). Pasjonat energii odnawialnej i działań proekologicznych, a zawodową aktywność rozwija nie tylko poprzez kierowanie firmą, ale również poprzez licznie prowadzone wystąpienia i prezentacje. Odpowiedzialny za pozyskania pomocy publicznej dla projektów o wartości ponad 2 mld zł.

Udział w spotkaniu bezpłatny. Spotkanie prowadzone będzie w j. polskim.

Rejestracja:
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa, imienia i nazwiska oraz nazwy firmy na adres daria.bak@bpcc.org.pl do dnia 17 kwietnia 2015.

Events
2015-04-22, 09:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Europejska Wyższa Szkoła Biznesu ul. Niedziałkowskiego 18, Poznań
Organizator: British Polish Chamber of Commerce