Strona wydarzenia

Międzynarodowe webinarium – implementacja dyrektywy w sprawie praw konsumentów w Europie środkowo-wschodniej

Ambasada Brytyjska oraz UK Trade & Investment we współpracy z TaylorWessing enwc organizuje międzynarodowe webinarium pt. „Wdrożenie dyrektywy w sprawie praw konsumentów w Europie Środkowo-Wschodniej. Praktyczne zagadnienia dotyczące wdrożenia dyrektywy UE w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji.”


Dnia 12 marca 2015 o godzinie 11:00 (10:00 czasu brytyjskiego) rozpocznie się międzynarodowe webinarium „Wdrożenie dyrektywy dotyczącej praw konsumentów w Europie Środkowo-Wschodniej. Praktyczne zagadnienia dotyczące wdrożenia dyrektywy UE w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji.”

Webinarium zostało zorganizowane przez Ambasadę Brytyjską oraz UK Trade & Investment we współpracy merytorycznej z biurami kancelarii Taylor Wessing w Londynie, Warszawie, Budapeszcie, Pradze oraz Bratysławie.

Webinarium dotyczyć będzie wdrożenia dyrektywy o prawach konsumentów 2011/83/UE i odbędzie się w formie dynamicznego porównania zagadnień związanych z jej wdrożeniem w wybranych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, tj. w Polsce, na Węgrzech, w Czech i Słowacji. Prelegenci skoncentrują się na kluczowych kwestiach praktycznych, które wywierają istotny wpływ na funkcjonowanie sektora e-commerce jak również poruszą najbardziej problematyczne obszary w zakresie transgranicznych transakcji on-line.

Webinarium poprowadzą:
Chris Jeffery, partner w Taylor Wessing w Londynie, Przemysław Walasek adwokat i partner w TaylorWessing enwc w Warszawie, Torsten Braner Partner w TaylorWessing enwc w Budapeszcie oraz Petr Dobeš, Partner w TaylorWessing enwc w Pradze.

Rejestracja:
//attendee.gotowebinar.com/register/1698828292941951233

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Webinarium odbędzie się w języku angielskim.

Media Partners
2015-03-12, 11:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: on-line
Organizator: Ambasada Brytyjska oraz UK Trade & Investment