Strona wydarzenia

Kongres Firm Rodzinnych 2021 „Gotowi na Jutro”

W dniach 2 i 3 września we Wrocławiu w formule hybrydowej planowany jest IV Kongres Firm Rodzinnych. Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Gotowi na jutro”. Organizatorem Kongresu jest Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, a Głównym Partnerem Merytorycznym firma Grant Thornton.

Kongres Firm Rodzinnych to dwudniowe spotkanie przedsiębiorców rodzinnych z przedstawicielami środowiska biznesowego, samorządowego i akademickiego. Jest to jedno z największych w Polsce i jedyne na Dolnym Śląsku wydarzenie adresowana do osób prowadzących firmy rodzinne, przyszłych sukcesorów oraz pracowników tych firm.

Tematem przewodnim IV edycji Kongresu Firm Rodzinnych jest hasło „Gotowi na jutro”.  Kongres odbędzie się w dniach 2-3 września 2021 r. we Wrocławiu.

IV Kongres Firm Rodzinnych poświęcimy tej twórczej perspektywie, najlepiej przystającej do specyfiki biznesów rodzinnych. Nie odejdziemy od podsumowań i wskazania prostych rozwiązań naprawczych, ale naszą uwagę skupimy na wyciąganiu lekcji z obecnej sytuacji. Wskażemy na przykłady reorientacji biznesowej, na nowe koncepcje zarządzania, na modele współpracy i współdziałania, na oczekiwania i nowe potrzeby rynku – klientów i pracowników. Serdecznie Państwa zapraszam na to wyjątkowe wydarzeniezapowiada dr hab. Krzysztof Safin, prof. WSB, inicjator Kongresu Firm Rodzinnych.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, jednak nie warto zwlekać z zapisem, ponieważ liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona. Zapisy prowadzone są przez stronę kongresową.

Media Partners
2021-09-02, 08:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Rodzaj uczestnictwa: Kino Nowe Horyzonty we Wrocławiu lub Online
Organizator: Grant Thornton