Strona wydarzenia

"Klimat inwestycyjny w Polsce" - czynniki jakości inwestycji w Polsce

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa zaprasza na śniadanie. Podczas śniadania przedstawione zostaną wyniki badania opinii inwestorów zagranicznych, przeprowadzonego we współpracy z firmą doradczą Grant Thornton oraz HSBC Bank Polska.

Debata będzie odnosiła się do najnowszego raportu PAIiIZ „Klimat inwestycyjny w Polsce”, który po raz pierwszy został zaprezentowany w Warszawie w dniu 3 grudnia 2015 r . W dyskusji zostaną umówione czynniki decydujące o jakości potencjalnych inwestycji w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Śląska.

Podczas spotkania zaprezentowane będą także bieżące dane rynkowe dotyczące wymiany handlowej pomiędzy Polską i Wielką Brytanią. Ze swoimi prezentacjami wystąpią: Pan Michael Dembinski – Główny Doradca BPCC oraz Pani Anna Pisarek, Senior Manager w Grant Thornton.

Zapraszamy do udziału i prosimy o zabranie ze sobą wizytówek,
Zespół BPCC

Events
2016-01-20, 09:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Hotel Qubus, SKY BAR, ul. Uniwersytecka 13, Katowice
Organizator: British Polish Chamber of Commerce

Słowa kluczowe: BPCC, Grant Thornton, HSBC Bank Polska

Relacja z wydarzenia

3 grudnia 2015 roku Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych opublikowała raport „Zagraniczny biznes zakorzenił się w Polsce”. Raport przedstawia wyniki badania klimatu inwestycyjnego w Polsce, które zostało przeprowadzone we współpracy z firmą Grant Thornton oraz HSBC Bank Polska. Raport stał się kanwą do dyskusji o czynnikach, które sprawiają, że zagraniczni inwestorzy decydują się ulokować swój kapitał w Polsce.

Szczegóły relacji...