Strona wydarzenia

Jak zwiększyć wartość własnej firmy

Czy kiedykolwiek zastanawialiście sie Państwo ile jest warta Wasza firma, jak spawić żeby zwiększyć jej wartość na rynku, jak zwiększyć swoje obroty i dochoody?

Firma DBPL wraz z Brytyjsko Polską Izbą Handlową oraz Tarnobrzeskim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na konferencję poświęconą wartości firmy. Podczas spotkania będziemy omawiać wyzwania, jakie niesie dla firm przyszłość w świetle zmian technologicznych i demograficznych, a także poruszymy wiele innych ciekawych tematów związanych z rozwojem firmy.

Będzie to pierwsza tego typu konferencja w naszym regionie. Odbędzie się ona pod patronatem Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu w Tarnobrzeskim Parku Technologiczno-Przemysłowym. Spotkanie jest adresowane do przedsiębiorców aktywnie szukających sposobów na rozwój swojego przedsiębiostwa.

“Na Podkarpaciu gołym okiem widać jak dobrze region jest przygotowany do nowych inwestycji. Nowe inwestycje, które widać w regionie za każdym razem kiedy się tu przyjeżdża, dobre zarządzanie regionem, wsparcie ze strony miasta i instrumenty oferowane przez strefy ekonomiczne, dostępność wyspecjalizowanych kadr powoduje, że to naprawdę jest dobre miejsce dla inwestorów zagranicznych. Ten region ma ogromny potencjał i my tę świadomość w Wielkiej Brytanii promujemy” – Michael Dembinski- główny doradca Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej (BPCC).

AGENDA KONFERENCJI

8:30 Rejestracja i poranna kawa
9:00

Powitanie gości przez Przedstawiciela Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej, DBPL, Gamechangers oraz Przedstawiciela Władz Lokalnych

9:15

Prezentacja I „Wyzwanie przyszłości dla firm związane ze zmianami technologicznymi i demograficznymi – kiedy należy zacząć planować”, Deloitte

9:40

Prezentacja II „HR zarządzanie zasobami ludzkimi i problemy z nią zwiazane – zatrudnianie, rozwój pracowników, jak zatrzymać wartościowych pracowników”, P3R Professionals Placing Professionals

10:00

Prezentacja III „Zwiększanie konkurencyjności firmy poprzez certyfikację wyrobów oraz systemów”, BSI Group Polsk

10:20

Prezentacja IV „Zarządzanie ryzykiem środowiskowym jako istotny element realizacji strategi odpowiedzialnego biznesu”, ERM Polska Sp. z o.o.

10:40

Prezentacja V „CRM – mała zmiana duży zysk – Jak zwiększyć efektywność i dochody firmy poprzez informatyczyny system zarządzający”, Gamechangers

11:00

Prezentacja VI „Ile warta jest Twoja firma: jak zwiększyć wartość firmy, jakie czynniki wpływają na jej wartość”, Donoria (Lloyd’s of London)

11:20

Dyskusja

12:00

Przerwa na lunch

14:00

Zamknięcie konferencji

Media Partners
2017-05-10, 08:30 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Tarnobrzeski Park Przemysłowo-Technologiczny, ul. Aleja Warszawska 227A, 39-400 Tarnobrzeg 
Organizator: DBPL